Ezoteryczna sieć komórkowa: Ezo Mobile - 29 groszy za minutę

Ezoteryczna sieć komórkowa: Ezo Mobile - 29 groszy za minutę

Ezoteryczna sieć komórkowa: Ezo Mobile - 29 groszy za minutę
08.06.2009 14:17, aktualizacja: 08.06.2009 14:34

Najbardziej ezoteryczna z polskich sieci - Ezo Mobile - zmienia stawki za połączenia głosowe i SMS-y, ujednolicając stawki za połączenia wewnątrzsieciowe i do innych sieci.

Pierwotny cennik oferty, zakładał asymetrię stawek: 35 groszy za minutę połączenia wewnątrz sieci i 67 groszy za minutę połączenia do innych operatorów. Teraz stawka została ujednolicona i wynosi ona 29 groszy do wszystkich sieci za wyjątkiem Play (tu minuta kosztuje 79 groszy).

Obraz
© (fot. Ezo Mobile)

Cena jednej wiadomości SMS spadła z 2. groszy do 18 groszy. Za 100 kB transmisji internetowej zapłacimy 25 gr a za jedną wiadomość MMS do 100 kB - 84 gr. W dalszym ciągu numer telefonu sieci Ezo Mobile, dobiera wróżka.

Sieć reklamuje się w dość ciekawy sposób. Możemy na przykład przeczytać, iż w EZO MOBILE otrzymasz całodobowy dostęp do porad najznamienitszych Doradców Duchowych i Wróżek po najlepszych cenach. Instytut Ezoteryczny - Ezo Mobile umożliwi Ci także kontakt z gabinetem ezoterycznym czynnym całą dobę. "Tutaj zawsze odbierze telefon wróżka albo doradca duchowy."

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)