Expression Media 2 SP2 udostępniony

Expression Media 2 SP2 udostępniony

Expression Media 2 SP2 udostępniony
Źródło zdjęć: © Microsoft
03.03.2009 11:30, aktualizacja: 03.03.2009 13:13

Microsoft udostępnił dodatek Service Pack 2 dla programu Expression Media 2. Pakiet dostępny jest dla produktu zarówno w wersji na Windows, jak i Mac OS X.

Expression Media 2 jest narzędziem do katalogowania i zarządzania multimediami. Oprogramowanie została stworzone na bazie aplikacji iView. Program cechuje się obsługą ponad 12. różnych formatów zdjęć, muzycznych i wideo.
Udostępniony dodatek SP2 to przede wszystkim ulepszenia z zakresu wydajności i kompatybilności programu Expression Media 2. Szczegółowe omówienie zmian znaleźć można w dokumencie Expression Media with SP2 Release Notes - http://www.microsoft.com/expression/products/readme.aspx?key=media (w j. ang.). Warto dodać, że zaledwie pięć miesięcy temu gigant z Redmond udostępnił SP1 dla Expression Media - http://www.pcworld.pl/news/169099/microsoft.udostepnia.sp1.dla.expression.media.2.html. Odpowiednie pliki instalacyjne pobrać można z serwerów Microsoftu:

Warto przeczytać: artykuł "Nowa wersja Microsoft Expression Studio - http://www.pcworld.pl/news/150077/nowa.wersja.microsoft.expression.studio.html"

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)