Enke E.V.A. - odkurzacz, który można powiesić na ścianie

Enke E.V.A. - odkurzacz, który można powiesić na ścianie

Enke E.V.A. - odkurzacz, który można powiesić na ścianie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
31.10.2013 11:57

Odkurzacze centralne cieszą się coraz większą popularnością, szczególnie u właścicieli dużych domów i apartamentów. Odkurzacz centralny różni się od tradycyjnego urządzenia tym, że jest całą instalacją, składającą się z jednostki centralnej, rur ssących ukrytych w ścianach oraz gniazd ssących. Aby odkurzyć dom, wystarczy wpiąć rurę z końcówką czyszczącą, a urządzenie włączy się automatycznie. Zazwyczaj zainstalowanie odkurzacza centralnego planuje się już na etapie budowy domu.

Są jeszcze urządzenia pośrednie, takie jak Enke E.V.A. Odkurzacz tego typu przeznaczony jest do wnętrz o powierzchni do 18. metrów kwadratowych. Panel sterujący z wyświetlaczem dotykowym można powiesić na ścianie, a rury pozostaną ukryte. Zarówno instalację ssącą, jak i rury wydmuchowe można zamontować z czterech stron. Producent zapewnia, że odkurzacz jest na tyle cichy, że nie przeszkadza w rozmowie czy w oglądaniu telewizji – nie podaje jednak konkretnej liczby decybeli, jakie wytwarza urządzenie.

Odkurzacz Enke E.V.A. ma zasięg sprzątania do 30 metrów i silnik o mocy 1900 W. Za urządzenie wraz z kompletem akcesoriów trzeba zapłacić ponad 3000 zł.

Anna Paczuska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)