Elon Musk odwiedził swoją stronę na Wikipedii. Zauważył istotny błąd

Elon Musk odwiedził swoją stronę na Wikipedii. Zauważył istotny błąd23.12.2019 09:10
Elon Musk odwiedził swoją stronę na Wikipedii. Zauważył istotny błąd
Źródło zdjęć: © East News | FREDERIC J. BROWN/AFP/East News

Elon Musk po raz kolejny dzieli się swoimi spostrzeżeniami w mediach społecznościowych. Tym razem odnosi się do wpisu na Wikipedii i podkreśla, że nie jest inwestorem. Tak, osoba stojąca za takimi firmami, jak Tesla i SpaceX tak właśnie uważa.

Elon Musk przyznał na Twitterze, że po raz pierwszy od wielu lat odwiedził swoją stronę na Wikipedii. Skomentował to w swoim stylu i przyznał, że to niesamowite. Przyczepił się jednak do jednego szczegółu. Musk uważa, że nie jest inwestorem, a opis jego osoby jest błędny.

Dlaczego Elon Musk nie uważa się za inwestora?

- Przy okazji, czy ktoś może usunąć "inwestora" – skomentował Musk.

Większość osób była trochę zdezorientowana tym twierdzeniem, ale szef Tesli w swoim stylu wyjaśnił, o co mu chodzi. W błyskotliwy, ale i prosty sposób.
Według słownika Cambridge inwestorem jest osoba, która inwestuje w coś, aby osiągnąć zysk lub uzyskać przewagę. Z kolei według Wikipedii inwestorem jest osoba, która lokuje swój kapitał w oczekiwaniu na osiągnięcie przyszłego zysku i innych korzyści.

Elon Musk miał w życiu szczęście

Elon Musk nie inwestował swoich środków finansowych w przedsięwzięcia, które mogą przynieść zysk. Zaczął od podstaw budować swój sukces. Dzięki właściwym ruchom, inteligencji i odrobinie szczęścia udało mu się dojść na sam szczyt.

- Jeśli Tesla i SpaceX zbankrutują, ja też. Tak jak powinno być – dodał.

Zobacz też:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)