Trwa ładowanie...
dvjaqhe

Elon Musk obiecał, że ponownie zatańczy. Ale pod jednym warunkiem

Elon Musk zapowiada, że kolejny raz zatańczy dopiero… po skończeniu prac nad kapsułą Dragon SpaceX. Na nic namowy dziennikarzy i zapewnienia o jego "talencie". Musk pozostaje niewzruszony.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Elon Musk tańczył na otwarciu Gigafactory Tesli w Szanghaju.
Elon Musk tańczył na otwarciu Gigafactory Tesli w Szanghaju. (Youtube.com, Fot: Bloomberg Markets and Finance)
dvjaqhe

Ostatnie wideo opublikowane na Twitterze przedstawia Elona Muska, zachęcanego przez dziennikarzy do zatańczenia jego kultowego już tańca. Reporterzy zapytali go, czy będzie świętował udany test bezpieczeństwa kapsuły Dragon tak samo jak wizytę w Gigafactory Tesli w Szanghaju.

Elon Musk zatańczy, ale pod jednym warunkiem

Musk zaprzeczył i powiedział, że ponownie zatańczy, dopiero kiedy zakończą się ostateczne prace nad kapsułą Dragon SpaceX. Przyznał też, że nie czuje się dobrym tancerzem, na co zgromadzeni dziennikarze zaczęli krzyczeć "Jesteś!" i jeszcze bardziej zachęcali go do tańca.

dvjaqhe

- Nie jestem waszą tańczącą marionetką – zażartował Musk. Dodał również, że musi popracować nad swoimi umiejętnościami tanecznymi.

Pierwszy pokaz tanecznych umiejętności

Przypomnijmy, ekscentryczny biznesmen pokazał swoje taneczne możliwości podczas wizyty w fabryce Tesli w Szanghaju.

dvjaqhe

W trakcie wykonywania tanecznych ruchów zdecydował się nawet na zrzucenie marynarki. Tańczył do rytmów piosenki "More Than You Know" Axwella Ingrosso.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


dvjaqhe

dvjaqhe
dvjaqhe