Trwa ładowanie...
d4gwlwp

Elon Musk obiecał, że ponownie zatańczy. Ale pod jednym warunkiem

Elon Musk zapowiada, że kolejny raz zatańczy dopiero… po skończeniu prac nad kapsułą Dragon SpaceX. Na nic namowy dziennikarzy i zapewnienia o jego "talencie". Musk pozostaje niewzruszony.
Share
Elon Musk tańczył na otwarciu Gigafactory Tesli w Szanghaju.
Elon Musk tańczył na otwarciu Gigafactory Tesli w Szanghaju.Źródło: Youtube.com, Fot: Bloomberg Markets and Finance
d4gwlwp

Ostatnie wideo opublikowane na Twitterze przedstawia Elona Muska, zachęcanego przez dziennikarzy do zatańczenia jego kultowego już tańca. Reporterzy zapytali go, czy będzie świętował udany test bezpieczeństwa kapsuły Dragon tak samo jak wizytę w Gigafactory Tesli w Szanghaju.

Elon Musk zatańczy, ale pod jednym warunkiem

Musk zaprzeczył i powiedział, że ponownie zatańczy, dopiero kiedy zakończą się ostateczne prace nad kapsułą Dragon SpaceX. Przyznał też, że nie czuje się dobrym tancerzem, na co zgromadzeni dziennikarze zaczęli krzyczeć "Jesteś!" i jeszcze bardziej zachęcali go do tańca.

d4gwlwp

- Nie jestem waszą tańczącą marionetką – zażartował Musk. Dodał również, że musi popracować nad swoimi umiejętnościami tanecznymi.

Pierwszy pokaz tanecznych umiejętności

Przypomnijmy, ekscentryczny biznesmen pokazał swoje taneczne możliwości podczas wizyty w fabryce Tesli w Szanghaju.

W trakcie wykonywania tanecznych ruchów zdecydował się nawet na zrzucenie marynarki. Tańczył do rytmów piosenki "More Than You Know" Axwella Ingrosso.

d4gwlwp

Podziel się opinią

Share
d4gwlwp
d4gwlwp
Więcej tematów