Elon Musk ma "najsilniejszy argument przeciwko kosmitom". CEO Tesli i SpaceX znowu zaskakuje

Elon Musk ma "najsilniejszy argument przeciwko kosmitom". CEO Tesli i SpaceX znowu zaskakuje

Elon Musk napisał, co uważa o kosmitach
Elon Musk napisał, co uważa o kosmitach
Źródło zdjęć: © YouTube
Karolina Modzelewska
24.03.2021 10:11

Elon Musk nie boi się w otwarty sposób mówić o sprawach trudnych i kontrowersyjnych. Tym razem miliarder postanowił zabrać głos w debatach dotyczących istnienia obcych cywilizacji. Wszystko wskazuje na to, że Musk nie wierzy w kosmitów.

CEO Tesli i SpaceX po raz kolejny skorzystał ze swojego ulubionego serwisu społecznościowego, czyli Twittera, aby podzielić się przemyśleniami na temat kosmitów. W tweecie opublikowanym we wtorek 23 marca miliarder napisał: "najsilniejszy argument przeciwko kosmitom" i opublikował dwa wykresy.

Elon Musk nie boi się trudnych tematów

Na pierwszym z wykresów znajdują się dane, pokazujące jak na przestrzeni lat zmieniała się rozdzielczość dostępnych kamer i aparatów. Z kolei na drugim widać dane dotyczące rozdzielczości zdjęć przedstawiających niezidentyfikowane obiekty latające. W przypadku kamer rozdzielczość drastycznie wzrosła, natomiast rozdzielczość zdjęć UFO pozostała bez zmian.

Post Elona Muska spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem wśród internautów. Udostępniło go ponad 43 tys. osób, a blisko 422 tys. polubiło (wśród nich znalazł się nawet dyrektor generalny Twittera – Jack Dorsey).

Wydaje się, że miliarder postanowił podzielić się swoimi przemyśleniami ze światem, po tym jak internet obiegły informacje o rzekomej obserwacji UFO przez załogę samolotu linii American Airlines. Dodatkowo pojawia się coraz więcej spekulacji na temat wiedzy Pentagonu o niezidentyfikowanych obiektach latających i wciąż utajnionych raportach, o czym informowaliśmy już wcześniej.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (213)