Trwa ładowanie...
d15nwyk

Elon Musk kasuje Fortnite - niektórzy wzięli żart zbyt poważnie

"Elon Musk kupił Fortnite i skasował go" - żartobliwy tweet pojawił się tuż po tym, jak serwery "Fortnite'a" zostały wyłączone. Prace konserwacyjne trwają, a tymczasem niektórych gracze poważnie zaniepokoiła wiadomość udostępniona przez Muska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Elon Musk
Elon Musk (flickr.com)
d15nwyk

Elon Musk udostępnił na swoim Tweeterze wiadomość, w której przywołuje fałszywy artykuł z 2018 roku i przypomina o tym, że miał kupić "Fortnite" od Epic Games, po to by skasować grę. "To ocali dzieci przed wiecznym dziewictwem" - brzmiał żartobliwy komentarz.

Niestety nie wszyscy zrozumieli żart i niektórzy gracze byli poważnie zaniepokojeni, że ich ulubiona gra może trwale zniknąć. Niektórzy również wysnuli teorię, że rakieta, która pojawiła się pod koniec sezonu 10, była wizualizacją rakiety SpaceX, co miało potwierdzać, że Elon Musk faktycznie został właścicielem tytułu.

d15nwyk

Sam post został udostępniony już ponad 400 tys. razy a w komentarzach widać wyraźny podział użytkowników. Wśród opinii nie brakuje też krytycznych opinii w stronę multimiliardera. Jednak wielu graczy odpowiada w równie humorystyczny sposób na czarną dziurę, która pochłonęła świat "Fortnite'a":

Gracze wyczekująz niecierpliwością, kiedy ponownie będą mogli zagrać. Elon Musk nie ukrywa jednak, że skasowanie "Fortnite'a" nie leży w centrum jego zainteresowań. Dyrektor generalny SpaceX skupia przede wszystkim swoją uwagę na rozwoju projektów kolonizacji Marsa i Księżyca.

Zobacz też: Lekarze ostrzegają przed popularną grą. Wciąga jak narkotyki

d15nwyk

Podziel się opinią

Share

d15nwyk

d15nwyk
Więcej tematów