Dźwięk przestrzenny ze szklanej kuli - Harman Kardon Aura

Dźwięk przestrzenny ze szklanej kuli - Harman Kardon Aura
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta

28.01.2014 16:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Bezprzewodowy zestaw głośnikowy Harman Kardon Aura dzięki zastosowaniu sześciu przetworników średnio-wysoko tonowych o średnicy 1,5 cala oraz 4,5-calowego subwoofera, zdolny jest kreować wielokierunkowy dźwięk o zasięgu 360º brzmiąc znacznie potężniej, niż mogłaby to sugerować jego wielkość.

Zestaw wyposażony jest w wiele funkcji, w tym obsługę technologii Bluetooth, łączność Wi-Fi. Aura wyposażona jest również w technologię poszerzania sceny stereofonicznej DSP firmy Harman. Pozwala ona uzyskać zrównoważony dźwięk, zapewniający bardziej realistyczne doznania.

Pasmo przenoszenia mieści się w zakresie od 5. Hz do 20kHz, a skuteczność systemu wynosi 93 decybele. Dzięki wbudowanej łączności Wi-Fi, zestaw Aura firmy Harman Kardon umożliwia nawiązanie połączenia z siecią domową za pośrednictwem technologii Apple AirPlay lub DLNA. Wystarczy skonfigurować zestaw Aura w sieci domowej za pomocą aplikacji Harman Kardon Remote, aby uzyskać pełny dostęp do bezstratnych plików audio z dowolnego urządzenia, bezprzewodowo.

Zoptymalizowana aplikacja Harman Kardon Remote zapewnia łatwą konfigurację i większe możliwości połączeń. Pozwala kontrolować podstawowe funkcje, takie jak poszerzanie sceny stereo i głośność i mieć dostęp do biblioteki muzycznej.

Cena: 179. zł

Obraz
© (fot. zdjęcie producenta)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)