Duża sieć wprowadza udogodnienia dla osób niesłyszących podczas zakupów

Duża sieć wprowadza udogodnienia dla osób niesłyszących podczas zakupów
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

12.08.2014 11:46, aktual.: 12.08.2014 13:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sklepy Media Markt i Saturn zostały wyposażone w wideo-telefony z tłumaczem języka migowego on-line do obsługi niesłyszących i głuchoniemych klientów.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Po zaoferowaniu w ubiegłym roku w łódzkim sklepie Media Markt możliwości tłumaczenia na język migowy, holding Media-Saturn postanowił zaoferować rozwiązanie niesłyszącym i głuchoniemym klientom również w pozostałych marketach w Polsce. Teraz każdy sklep Media Markt i Saturn został wyposażony w wideofon, za pomocą którego można połączyć się z tłumaczem języka migowego. Korzystająca z niego osoba głuchoniema będzie widziała tłumaczenie na ekranie. Z wideo-połączeń można korzystać w godzinach 09:30-18:00.

Usługa, którą wprowadziliśmy w ubiegłym roku dla klientów Media Markt w Galerii Łódzkiej, umożliwiła osobom porozumiewającym się tylko językiem migowym komfortowe korzystanie z oferty sklepu oraz wiedzy naszych pracowników. – powiedział Wojciech Miszkin, Dyrektor Marketu Media Markt w Galerii Łódzkiej - Bliskie jest mi środowisko osób niesłyszących, dlatego tym bardziej cieszę się, że video-fony pojawiły się również w innych sklepach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)