Drugi dzień CES 2019. Królują inteligentne roboty i zginany smartfon

Drugi dzień CES 2019. Królują inteligentne roboty i zginany smartfon
Źródło zdjęć: © WP.PL | Jakub Wątor
Barnaba Siegel

10.01.2019 15:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kolejny dzień, kolejne premiery w Las Vegas na targach CES 2019. Uwagę Kuby przykuły przede wszystkim roboty Samsunga, które czytają wiadomości, tańczą, oczyszczają powietrze i obsłużą nas w restauracji. Ale hitem był również "zginalny" smartfon z Chin.

Samsung Bot ma metr wysokości robot o obłym kształcie i okrągłej "głowie". "Jest on przeznaczony dla konsumentów w domu. Bot może odczytywać różnego rodzaju informacje – prognozę pogody, wiadomości etc. – ale i… tańczyć lub ćwiczyć jogę. Ma także wbudowane czujniki pozwalające zbadać stan zdrowia użytkownika", pisze Kuba.

Samsung Bot Air przemieszcza się po domu i oczyszcza kolejne pokoje, a Samsung Bot Retail... być może wkrótce zastąpi kelnerów w niektórych restauracjach.

Obraz
© WP.PL | Jakub Wątor

Nie mniejsze wrażenie zrobił FlexPai, komórka od mało znanej chińskiej firmy Royolo. "To przełom w świecie smartfonów i pierwsze tego typu urządzenie na świecie. Można je składać „na pół”, donosi z Las Vega Kuba.

Obraz
© WP.PL | Jakub Wątor

Pełną relację od Jakuba Wątora, który jest na miejscu w Las Vegas, znajdziecie w tym miejscu. Najważniejsze informacje z CES 2019 znajdziecie na stronie dobreprogramy.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także