Doładowanie batonem, czyli kolejni MVNO wchodzą do gry

Doładowanie batonem, czyli kolejni MVNO wchodzą do gry

21.04.2008 18:24, aktual.: 22.04.2008 09:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Snickers Mobile – tak nazywać się będzie kolejny operator wirtualny, który pojawi się przed wakacjami w Polsce. Projekt powstał we współpracy telekomu MNI Mobile, oraz firmy Mars Polska – producenta m.in. batonów Snickers.

Snickers Mobile –. tak nazywać się będzie kolejny operator wirtualny, który pojawi się przed wakacjami w Polsce. Projekt powstał we współpracy telekomu MNI Mobile, oraz firmy Mars Polska – producenta m.in. batonów Snickers.

Umowa została zawarta na pięć lat. Podział zadań wygląda w ten sposób, że MNI sprzeda firmie Mars 10. tys. przedpłaconych kart SIM, oraz odpowiadać będzie za stronę techniczną, zaś Mars będzie odpowiedzialny za pozyskiwanie abonentów. Ponieważ oferta będzie kierowana do uczestników wszystkich programów promocyjnych miłośników batonów Snickers twórcy ofert Snickers Mobile są przekonani, że pozyskanie 100 tys. użytkowników nie będzie trudne. – Dzięki tego typu niszowym projektom operatorzy wirtualni mogą liczyć na to, że ostatecznie będą mieli ponad 10 proc. udziałów w rynku – powiedział Leszek Kułak, wiceprezes MNI Mobile.

To nie jedyna informacja dotycząca przyszłości operatorów wirtualnych. Polska Telefonia Cyfrowa, operator sieci Era i Heyah, oraz Inteligo Financial Services ogłosiły podpisanie umowy o współpracy w zakresie MVNO. W jej ramach „wypracowany został rozbudowany model współpracy wykraczający poza dotychczas przyjęte rozwiązania, wprowadzenie na rynek zupełnie nowej propozycji łączącej oferowane przez PTC usługi telekomunikacyjne i produkty finansowe dostarczane przez Inteligo”. Oficjalnie na razie tyle.

Jakby tego było mało pojawiła się także informacja, że testy usług (w końcu) rozpoczął Halo Polsat –. bodajże najbardziej oczekiwany obecnie MVNO. Czas pokaże, czy oczekiwania nie były zbyt wielkie, bo trwają już wyjątkowo długo.

Być może sprawdzą się przepowiednie, że dopiero ten rok stanie się rokiem operatorów wirtualnych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)