Do końca roku za darmo w UPC

Do końca roku za darmo w UPC
Źródło zdjęć: © UPC

22.10.2009 02:40, aktual.: 22.10.2009 09:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ofercie UPC dostępna jest nowa promocja, dzięki której wszyscy nowi klienci mogą zakupić podwójną lub potrójną usługę w UPC (telewizja, Internet, telefon) i korzystać z niej bez opłat do końca roku.

Od 21. października w ofercie UPC dostępna jest nowa promocja, dzięki której wszyscy nowi klienci mogą zakupić podwójną lub potrójną usługę w UPC (telewizja, Internet, telefon) i korzystać z niej bez opłat do końca roku.

Nowa oferta łączy się z dostępną od 17. sierpnia promocją _ Kup 3 płać za 2 _, w ramach której klient zamawiający wszystkie 3 usługi operatora najtańszą z nich otrzymuje bez opłat na zawsze.

Wszyscy nowi klienci, którzy zamówią podwójną usługę w UPC mogą również uzyskać zwolnienie z opłaty abonamentowej do końca tego roku. Nowa oferta łączy się bowiem z promocją, w ramach której klient zamawiający dwie usługi UPC otrzymuje na zawsze 10-procentowy rabat od całości miesięcznego abonamentu.

UPC w ramach niniejszej oferty daje nowym klientom jeszcze jeden profit. Wszyscy, którzy zdecydują się zamówić podwójną lub potrójną usługę w UPC za pośrednictwem strony internetowej upc.pl, będą całkowicie zwolnieni z opłaty instalacyjnej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)