Trwa ładowanie...
holderName

Disney+ będzie obsługiwać język polski od dnia premiery usługi

Disney+ będzie miał swoją premierę za kilka dni. Na początku nowy serwis VOD będzie dostępny w USA i kilku innych krajach, jednak Disney zapowiedział, że usługa będzie dostępna później również w pozostałych krajach, w tym w Polsce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Disney+ będzie dostępny w Polsce najprawdopodobniej w 2020 roku
Disney+ będzie dostępny w Polsce najprawdopodobniej w 2020 roku (Materiały prasowe)
holderName

Disney+ to nowa platforma VOD, która będzie miała swoją premierę w USA już 12 listopada. Kilka dni później ma trafić do Nowej Zelandii i Australii. Chociaż nie ma jeszcze podanej pełnej listy krajów, w których Disney planuje wprowadzić swoją usługę, to możemy spodziewać się, że Disney+ trafi do Polski na przełomie 2019 i 2020 roku (nie później niż do października 2020 roku).

O tym, że nowa platforma VOD trafi na nasz rynek świadczy nie tylko strona internetowa w języku polskim oraz regulamin użytkowania serwisu. Dodatkowo w sieci pojawiły się relacje osób, które testowały już usługę w języku polskim. Fakt, że materiały na Disney+ dostępne są już w języku polskim, może świadczyć o tym, że już niedługo możemy spodziewać się premiery platformy w naszym kraju.

holderName

Zobacz też: "The Mandalorian": Zwiastun serialu o Gwiezdnych Wojnach

Disney+ może być poważną konkurencją dla obecnych graczy rynku VOD. Usługa kosztuje 6,99 dolarów miesięcznie i w ramach abonamentu otrzymujemy dostęp do wszystkich animacji studia Disney i Pixar, a dodatkowo wszystkie produkcje ze świata Marvela oraz Star Wars. Na platformie będą dostępne również produkcje National Geographic i Fox.

Poza znanymi nam już filmami i serialami, Disney+ będzie oferował również produkcje, któych nie obejrzymy nigdzie indziej. W skład biblioteki "Disney+ Original" wejdzie m.in. najnowszy serial z uniwersum "Gwiezdnych Wojen" - "The Mandalorian".

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName
Więcej tematów