DEFY nowy Smartfon Motoroli

DEFY nowy Smartfon Motoroli

02.09.2010 13:52, aktual.: 02.09.2010 14:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Motorola ogłosiła premierę nowego modelu telefonu DEFY. Motorola DEFY to płaski, kieszonkowy smartfon, oparty na platformie Android. Wyposażony w zaawansowane funkcje do przeglądania stron internetowych oraz 3.7-calowy ekran dotykowy wysokiej rozdzielczości.

Motorola DEFY jest odporna na kurz i wodę. Dzięki temu użytkownik uniknie wielu problemów powodowanych przez takie codzienne przygody jak: zalanie telefonu w wyniku nagłej ulewy lub rozlania napoju, czy upuszczenie telefonu w piasek. Wyświetlacz telefonu jest pokryty powłoką zapobiegającą zarysowaniom. Funkcja CrystalTalk PLUS odpowiada natomiast za redukcję niepotrzebnych dźwięków w hałaśliwym otoczeniu. Odbywa się to za pomocą dwóch wbudowanych mikrofonów, inteligentnie odfiltrowującym szumy w tle oraz wzmacniające głos. DEFY posiada również najnowszą wersję unikalnego rozwiązania Motoroli, jakim jest MOTOBLUR. Nowa wersja aplikacji umożliwia łatwiejsze zarządzanie pocztą, dostęp do e-maili, serwisów społecznościowych wraz z ich aktualizacją, dobór widgetów. System filtrów oraz zarządzania baterią zapewnia korporacyjne bezpieczeństwo i funkcjonalność.

Dzięki Adobe Flash Lite i 3.7-calowemu ekranowi WVGA użytkownicy mogą wyświetlać więcej stron www niż korzystając ze standardowych rozwiązań. Za tworzenie zdjęć odpowiada 5-megapikselowy aparat fotograficzny z lampą błyskową, cyfrowym zoomem i funkcją ostrości. DEFY jest wyposażony w standard DLNA (Digital Living Network Alliance), pozwalający na przechowywanie i udostępnianie materiałów z kompatybilnymi urządzeniami domowymi, takimi jak: HDTV, konsole do gier oraz komputery.

Obraz
© (fot. Motorola)

Wbudowany odtwarzacz muzyczny posiada zaawansowane funkcje zarządzania multimediami. Przypisuje teksty piosenek do utworów, umożliwia ich wyszukiwanie, kupowanie i pobierane bezpośrednio z telefonu. Użytkownicy mają dostęp do ponad 70,00. aplikacji, widgetów, gier z Android Market oraz do usług Google, w tym Google Search, Google Maps i Gmail.

Motorola DEFY dostępna będzie w Europie w czwartym kwartale 201. roku.

Niestety, Motorola nie udostępniła szczegółowej specyfikacji technicznej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)