DEFY nowy Smartfon Motoroli

DEFY nowy Smartfon Motoroli

DEFY nowy Smartfon Motoroli
02.09.2010 13:52, aktualizacja: 02.09.2010 14:03

Motorola ogłosiła premierę nowego modelu telefonu DEFY. Motorola DEFY to płaski, kieszonkowy smartfon, oparty na platformie Android. Wyposażony w zaawansowane funkcje do przeglądania stron internetowych oraz 3.7-calowy ekran dotykowy wysokiej rozdzielczości.

Motorola DEFY jest odporna na kurz i wodę. Dzięki temu użytkownik uniknie wielu problemów powodowanych przez takie codzienne przygody jak: zalanie telefonu w wyniku nagłej ulewy lub rozlania napoju, czy upuszczenie telefonu w piasek. Wyświetlacz telefonu jest pokryty powłoką zapobiegającą zarysowaniom. Funkcja CrystalTalk PLUS odpowiada natomiast za redukcję niepotrzebnych dźwięków w hałaśliwym otoczeniu. Odbywa się to za pomocą dwóch wbudowanych mikrofonów, inteligentnie odfiltrowującym szumy w tle oraz wzmacniające głos. DEFY posiada również najnowszą wersję unikalnego rozwiązania Motoroli, jakim jest MOTOBLUR. Nowa wersja aplikacji umożliwia łatwiejsze zarządzanie pocztą, dostęp do e-maili, serwisów społecznościowych wraz z ich aktualizacją, dobór widgetów. System filtrów oraz zarządzania baterią zapewnia korporacyjne bezpieczeństwo i funkcjonalność.

Dzięki Adobe Flash Lite i 3.7-calowemu ekranowi WVGA użytkownicy mogą wyświetlać więcej stron www niż korzystając ze standardowych rozwiązań. Za tworzenie zdjęć odpowiada 5-megapikselowy aparat fotograficzny z lampą błyskową, cyfrowym zoomem i funkcją ostrości. DEFY jest wyposażony w standard DLNA (Digital Living Network Alliance), pozwalający na przechowywanie i udostępnianie materiałów z kompatybilnymi urządzeniami domowymi, takimi jak: HDTV, konsole do gier oraz komputery.

Obraz
© (fot. Motorola)

Wbudowany odtwarzacz muzyczny posiada zaawansowane funkcje zarządzania multimediami. Przypisuje teksty piosenek do utworów, umożliwia ich wyszukiwanie, kupowanie i pobierane bezpośrednio z telefonu. Użytkownicy mają dostęp do ponad 70,00. aplikacji, widgetów, gier z Android Market oraz do usług Google, w tym Google Search, Google Maps i Gmail.

Motorola DEFY dostępna będzie w Europie w czwartym kwartale 201. roku.

Niestety, Motorola nie udostępniła szczegółowej specyfikacji technicznej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)