DataTraveler Limited Edition - pendrive'y kolorowe jak pisanki

DataTraveler Limited Edition - pendrive'y kolorowe jak pisanki
Źródło zdjęć: © Kingston

01.04.2010 20:30, aktual.: 02.04.2010 09:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Kingston Digital Europe wprowadziła do swojej oferty limitowaną edycję pamięci Kingston DataTraveler. Urządzenie wyróżnia się na tle konkurencyjnych produktów niecodzienną stylistyką - jest równie kolorowe jak nasze tradycyjne pisanki.

Firma Kingston przygotowała cztery różne projekty pamięci DataTraveler Limited Edition, które przeznaczone są przede wszystkim dla osób chcących wyróżnić się w tłumie. Są to wersje noszące oznaczenia Red, Flower, Geometric i Boca. Wszystkie cechują się pojemnością 4 GB, natomiast ostatnia, która nawiązuje stylistyką do projektu jednej z najpopularniejszych płyt Rolling Stonesów, dostępna jest również w wersjach o pojemności 8 GB i 1. GB. Warto też wspomnieć, że urządzenia wyposażone zostały w suwak pozwalający na schowanie wtyku USB podczas ich przenoszenia.

Obraz
© Kingston DataTraveler Limited Edition (fot. Kingston)

_ "Nowe produkty cechuje jakość i funkcjonalność typowa dla pamięci Kingston DataTraveler, a dodatkowo klienci mają szansę wyboru jednej z czterech wyjątkowych szat graficznych." _ - zachwala nowy produkt Paweł Śmigielski, Dyrektor Regionalny na Europę Środkową i Wschodnią w Kingston Technology.

Ceny dostępnych przez krótki czas pamięci zostały ustalone na następującym poziomie: 4 GB - 49 zł, 8 GB - 89 zł, 16 GB - 169 zł.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)