Czesi nie cierpią Polaków, bo… Polki są brzydkie!

Czesi nie cierpią Polaków, bo… Polki są brzydkie!

01.06.2009 11:50, aktual.: 02.06.2009 11:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W Internecie toczy się właśnie kolejna wojna pomiędzy dwoma narodami. Tym razem sprawa dotyczy naszych sąsiadów i nas samych. Na portalu społecznościowym Facebook pojawiła się bowiem antypolska strona „Nie cierpimy Polaków” - podała Telewizja Silesia.

Jakiego typu wpisy możemy tam znaleźć? Oto przykładowe wypowiedzi czeskich użytkowników:

- Jestem Czechem, a swój obraz Polaków już dawno sobie wyrobiłem. Spotykam ich na co dzień, widzę jak się wywyższają nad nami, dlatego ich nienawidzę!

- Polskie dziewczyny w 99. są brzydkie jak noc, a zachowują się jak damy. Patrzeć się na nie nie da.

- Z Polski nawet wiatr dobry nie wieje.

- Dołączcie do tych, co nie cierpią sk... Polaków, którzy do wszystkiego się wpi...!!!

Obraz

Polacy mieszkający w Czechach zwarli szyki i wspólnie próbują doprowadzić do zablokowania strony, która godzi w Polaków. Należy zaznaczyć, że opiniami prezentowanymi na stronie nie zgadzają się ani czeskie władze, ani większość z naszych południowych sąsiadów.

Tę niezbyt przyjemna dla Polaków stronę odkryli nasi dziennikarze pracujący w Czechach. Podkreślają oni jednak, iż sama strona może mieć też pozytywne strony. Ci, którzy wcześniej nie wypowiadali się na temat polskości na Zaolziu połączyli siły i sami bronią swojej polskości. Wśród samych Czechów także możemy spotkać głosy, które bronią Polaków np.: "Ci, którzy nienawidzą Polaków, to debile, którzy przez własne animozje podżegają do nienawiści. Dajcie Polakom spokój".

No i są też tacy, którzy zachwycają się urodą polek: „nooo mozno poliaci su ch.. (napr. futbal fans) ale mam rad polske dievcata... su mile a pekne... :-*”

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1338)