Część iPhone'ów 5S jest wadliwa

Część iPhone'ów 5S jest wadliwa

Część iPhone'ów 5S jest wadliwa
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
31.10.2013 12:00

iPhone 5S bez wątpienia okazał się znakomitym smartfonem i wielkim hitem sprzedażowym. Nie obyło się jednak bez drobnych wpadek. Najpierw pojawiły się problemy z czujnikami ruchu i czytnikiem linii papilarnych, a teraz...

Apple oficjalnie przyznał, że podczas produkcji iPhone’ów 5. wystąpiły "drobne problemy technologiczne". To oznacza, jak tłumaczy, że nieliczne smartfony 5S nie radzą sobie ze zużyciem prądu z akumulatora tak, jak powinny.

- _ Niedawno odkryliśmy problem na linii produkcyjnej, dotyczący bardzo niewielkiej ilości iPhone’ów 5S, który powoduje, że telefony te dłużej się ładują oraz krócej pracują na baterii. Kontaktujemy się już z klientami, którzy zakupili smartfony z defektem, w celu wymiany owych smartfonów na nowe _ –. czytamy w oświadczeniu Apple’a.

Niestety, nie wiemy co dokładnie okazało się problemem i w jaki konkretnie sposób dotyka on posiadaczy iPhone’ów 5S. Nie wiemy też w ilu smartfonach występuje defekt. Cieszymy się jednak, że Apple odpowiednio zareagował na sytuację.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Starsze systemy operacyjne bardziej zagrożone"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (67)