"Cyberpunk 2077" z ekranizacją filmową? Hollywood zainteresowany postacią Keanu Reevesa

"Cyberpunk 2077" z ekranizacją filmową? Hollywood zainteresowany postacią Keanu Reevesa
Źródło zdjęć: © Youtube.com
Arkadiusz Stando

04.07.2019 16:40, aktual.: 06.07.2019 16:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Cyberpunk zainteresował producentów filmowych z Hollywoodu. Na razie oficjalnie nic nie wiadomo, ale nikt też nie zaprzeczał. W sieci pojawiły się jednak plotki, o potencjalnym zainteresowaniu Cyberpunkiem, po tym, jak świetnie został przyjęty Keanu Reeves podczas prezentacji gry CD Projekt RED.

"Cyberpunk 2077" może pojawić się jako film, i to bardzo realne plotki. Już jakiś czas temu CD Projekt RED zapowiadało, że w planach mają wykorzystanie swoich własności intelektualnych na różny sposób, także potencjalnie w innych rodzajach przekazu. Stąd nie możemy wykluczać, że może chodzić także o film, a może nawet komiks, lub książka?

CD Projekt RED przekazywał taką informację bezpośrednio do inwestorów. A możliwości dla "Cyberpunka 2077" jest wiele, więc czemu nie. Mike Pondsmith, twórca systemu RPG Cyberpunk, przyznał w wywiadzie, że dzięki roli Keanu Reevesa jako Johnny’ego Silverhanda, zainteresowanie ekranizacją może być znacznie większe.

Keanu Reeves w "Cyberpunk 2077", ale jako film?

Keanu Reeves znowu jest na topie pośród aktorów Hollywood. Zatrudnienie go do jednej z największych ról w "Cyberpunku 2077" było strzałem w dziesiątkę. Zainteresowanie produkcją CD Projekt RED znacznie wzrosło, a najlepszym dowodem są możliwe ekranizacje tej historii.

Keanu Reeves zaśpiewa w "Cyberpunk 2077"?

Keanu Reeves w wywiadzie dla IGN zdradził, że bardzo chciałby zaśpiewać w "Cyberpunk 2077". Temat wyniknął ponieważ Johnny Silverhand, któremu głosu i twarzy użycza Reeves jest członkiem zespołu Samuraj. Piosenki Samuraja będziemy mogli usłyszeć w grze.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)