Co z Windows 7?

Co z Windows 7?
Źródło zdjęć: © IDG

30.01.2008 08:30, aktual.: 30.01.2008 09:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niedawno w Sieci pojawiły się niepotwierdzone informacje, że następca Windows Visty może zadebiutować już w przyszłym roku. Tym razem dowiadujemy się czegoś zupełnie innego.

"Obecnie opracowujemy plany rozwoju Windows 7, a stworzenie systemu zajmie nam około 3 lat. Dokładną datę ogłosimy, gdy przygotujemy produkt o odpowiedniej jakości" - tak brzmi najnowsze oświadczenie Microsoftu.

Przypomnijmy, że zwykle Microsoft przygotowywał kolejne wersje swoich systemów operacyjnych co 2-3 lata. Tak było w przypadku Windows 95, 98, ME oraz XP. Jednak pomiędzy XP a Vistą minęło aż 5 lat.

Koncern z Redmond zapowiadał już wcześniej, że na następcę Visty nie trzeba będzie czekać aż tak długo. Vista dla klientów indywidualnych zadebiutowała w styczniu 2007 roku. Tak więc Windows 7 powinniśmy spodziewać się nie później niż w 2010 roku. Tymczasem z najnowszego oświadczenia Microsoftu wynika, że nowy OS ukazać się może dopiero w roku 2011.

Wszystko wskazuje więc na to, że musimy uzbroić się w cierpliwość i z prorokowaniem terminu debiutu Windows 7 poczekać, aż będzie wiadomo cokolwiek pewnego.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także