Co pracownicy Apple Polska sądzą o klientach Samsunga?

Co pracownicy Apple Polska sądzą o klientach Samsunga?

Co pracownicy Apple Polska sądzą o klientach Samsunga?
Źródło zdjęć: © chip.pl
25.11.2011 11:10

Było gorąco. Na profilu Apple (Polska) na Facebooku mogliśmy przeczytać łagodnie mówiąc dziwne wpisy, w odpowiedzi na pokazaną wczoraj reklamę Samsunga.

"Samsung z tą swoją serią Galaxy S... plastikowymi chińskimi zabaweczkami, które skrzypią za każdym razem gdy się je dotyka może co najwyżej robić podzespoły dla iPhone'a i to mu nie wychodzi... a nie z nim konkurować. A ten większy wyświetlacz nie jest zaletą tylko wadą!!! Ale cóż mu pozostało jak technologicznie nie są w stanie dorównać Apple to pozostają tylko potyczki marketingowe :). Wygląda jeszcze na to, że Samsung zazdrości tych kolejek bo na jego produkty nikt nie czeka :) Pozdrawiamy wielbicieli serii Galaxy S...hit :) Na szczęście to nasze produkty są najbardziej pożądane na świecie :) Apple Polska"

Obraz
© (fot. chip.pl)

Prawda, że dość oryginalna wypowiedź, jak na oficjalny fanpage Apple'a? No właśnie, na szczęście nie był to oficjalny profil polskiego oddziału firmy z Cupertino, a prowadzony był przez jednego z dystrybutorów tej firmy na polskim rynku. To jednak nie wszystko. W dyskusji pod tym wpisem, ten sam administrator fan page'u popełnił taki oto komentarz (zamieszczając odnośnik do jednego z komentarzy pod artykułem o reklamie Samsunga):

"kolejny przykład komentarza do w/w artykułu jakiegos pedała, który nie wie co mówi (...) Nie ma pojęcia co mówi a komentuje. zaje**niec jeden.....android kolego to zwykła ŚCIERA dla ludzi bez gustu i kasy!!!!"

Nie mamy innego pomysłu, jak taki, że osoba zajmująca się profilem Apple (Polska) po prostu chciała odejść z pracy... Tylko, czy nie można było po prostu się zwolnić?

Owa osoba, rzecz jasna, straciła już pracę, na profilu zamieszczono oficjalne przeprosiny, po czym kompletnie go zamknięto.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Samsung Galaxy S III ma cztery rdzenie i supergrafikę

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (150)