Chcesz schudnąć? Kitchen Safe schowa przed tobą tuczące jedzenie!

Chcesz schudnąć? Kitchen Safe schowa przed tobą tuczące jedzenie!

Chcesz schudnąć? Kitchen Safe schowa przed tobą tuczące jedzenie!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
03.07.2013 12:51

Jeśli chcesz desperacko schudnąć przed letnimi wyjazdami, jednak nie możesz powstrzymać się przed podjadaniem słodkości pomiędzy posiłkami, ten wynalazek skierowany jest do ciebie.

Kitchen Safe to pojemnik, który pozwala na ukrycie w środku różnorodnych produktów. Na jego pokrywie zamontowany jest timer, umożliwiające zaprogramowanie czasu, dopiero po upływie którego użytkownik uzyska dostęp do ukrytych w "sejfie" łakoci. Pozwalać ma to na np. ograniczenie spożywania tuczących produktów przez osoby o słabej samokontroli.

Producenci zachęcają, aby nie ograniczać się przy tym do umieszczania w urządzeniu tylko produktów spożywczych. Kitchen Safe pozwoli także na schowanie telefonu uzależnionej od SMS-owania nastolatce, ukrycie papierosów przed palaczem, lub też na czasowe ograniczenie dostępu do kontrolera do gier wideo. Mamy jednak wątpliwości, czy obudowa ze szkła akrylowego i plastikowa pokrywa faktycznie byłaby w stanie powstrzymać pragnącego dostać się do środka nałogowca...

Urządzenie zasilane jest dwoma bateriami AA i pozwala na przechowanie zamkniętego przedmiotu przez maksymalnie 1. dni. Kitchen Safe przeznaczony jest na zachodni rynek i kosztuje 29 dolarów - czyli około 100 złotych.

PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)