CES: Pełnowymiarowa klawiatura dla iPhone'a

CES: Pełnowymiarowa klawiatura dla iPhone'a
Źródło zdjęć: © iPhoneBlog.pl

12.01.2010 09:14, aktual.: 12.01.2010 11:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma ION zaprezentowała na CES 2010 chyba jeden z najdziwniejszych gadżetów stworzonych z myślą o telefonie Apple. Jest to pełnowymiarowa klawiatura z otworem, w którym umieszcza się iPhone'a.

Firma ION zaprezentowała na CES 2010 chyba jeden z najdziwniejszych gadżetów stworzonych z myślą o telefonie Apple. Jest to pełnowymiarowa klawiatura z otworem, w którym umieszcza się iPhone’a. Producent twierdzi, że urządzenie łatwo zabrać ze sobą w każde miejsce, gdyż zasilane jest bateriami, jednak biorąc pod uwagę jego rozmiary, to korzyści wynikające z noszenia ze sobą klawiatury są dość wątpliwe.

Kolejną rzeczą, której producent chyba nie przemyślał do końca jest to, że iPhone spoczywa płasko w przewidzianym dla niego zagłębieniu. Utzrymując więc normalną pozycję w trakcie pisania raczej ciężko będzie sprawdzić, czy wstukaliśmy tekst prawidłowo. Kolejną sprawą, która może zniechęcić sporo użytkowników do kupna tego gadżetu, jest fakt, że współpracuje on tylko z aplikacją iType. Dopiero po wpisaniu teksu do iType, można go skopiować i wkleić do innej aplikacji.

Obraz
© (fot. iPhoneBlog.pl)

Urządzenie ION iType ma być dostępne na rynku od drugiego kwartału 201. roku. Klawiatura posiada układ klawiszy QWERTY.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)