CES: Pełnowymiarowa klawiatura dla iPhone'a

CES: Pełnowymiarowa klawiatura dla iPhone'a12.01.2010 09:14
CES: Pełnowymiarowa klawiatura dla iPhone'a
Źródło zdjęć: © iPhoneBlog.pl

Firma ION zaprezentowała na CES 2010 chyba jeden z najdziwniejszych gadżetów stworzonych z myślą o telefonie Apple. Jest to pełnowymiarowa klawiatura z otworem, w którym umieszcza się iPhone'a.

Firma ION zaprezentowała na CES 2010 chyba jeden z najdziwniejszych gadżetów stworzonych z myślą o telefonie Apple. Jest to pełnowymiarowa klawiatura z otworem, w którym umieszcza się iPhone’a. Producent twierdzi, że urządzenie łatwo zabrać ze sobą w każde miejsce, gdyż zasilane jest bateriami, jednak biorąc pod uwagę jego rozmiary, to korzyści wynikające z noszenia ze sobą klawiatury są dość wątpliwe.

Kolejną rzeczą, której producent chyba nie przemyślał do końca jest to, że iPhone spoczywa płasko w przewidzianym dla niego zagłębieniu. Utzrymując więc normalną pozycję w trakcie pisania raczej ciężko będzie sprawdzić, czy wstukaliśmy tekst prawidłowo. Kolejną sprawą, która może zniechęcić sporo użytkowników do kupna tego gadżetu, jest fakt, że współpracuje on tylko z aplikacją iType. Dopiero po wpisaniu teksu do iType, można go skopiować i wkleić do innej aplikacji.

288766815486949523
Źródło zdjęć: © (fot. iPhoneBlog.pl)

Urządzenie ION iType ma być dostępne na rynku od drugiego kwartału 201. roku. Klawiatura posiada układ klawiszy QWERTY.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)