Canon imageFORMULA P‑215: szybki, przenośny skaner zasilany z USB

Canon imageFORMULA P-215: szybki, przenośny skaner zasilany z USB
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

12.01.2012 10:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Canon zaprezentował dziś ImageFORMULA P-215 - szybki, zasilany z portu USB, skaner dla małych lub domowych środowisk biurowych, a także profesjonalistów pracujących zdalnie.

Nowy, kompaktowy, przenośny model jest kompatybilny zarówno z systemem Mac jak i PC. Co więcej, urządzenie wspiera mobilny typ pracy, dzięki funkcji skanowania wprost do aplikacji umieszczonych „w chmurze”. takich, jak GoogleDocs, Evernote i SharePoint.

Zasilany przez pojedynczy kabel USB, imageFORMULA P-21. może skanować do 15 str./min, rejestrując obie strony dokumentu jednocześnie. Skaner został wyposażony w automatyczny podajnik dokumentów, który jest w stanie obsługiwać aż do 20 arkuszy, oszczędzając cenny czas, zwłaszcza podczas skanowania wielostronicowych dokumentów.
Dzięki unikalnemu CaptureOnTouch Lite, pracownicy mogą używać P-21. od razu, bez potrzeby instalacji dodatkowego oprogramowania. Urządzenie zawiera także sterowniki ISIS/TWAIN dla systemu Windows oraz TWAIN dla użytkowników systemu Mac udostępniające standardowe połączenia i szereg różnych aplikacji służących do przetwarzania obrazu.

Uniwersalny P-21. został wyposażony również w specjalny podajnik, służący do skanowania plastikowych dokumentów i kart tłoczonych. Jest to szczególnym udogodnieniem dla firm z rynku ubezpieczeń i usług finansowych, gdzie dowód tożsamości jest wymagany przy rejestracji konta nowego klienta czy też finalizowaniu umowy.

Wysoką jakość skanowania gwarantuje rozdzielczość 600dpi, a także zaawansowane funkcje, takie jak automatyczne wykrywanie rozmiaru strony, „prostowania obrazu”. (de-skew), automatyczna orientacja tekstu i identyfikacja koloru. Nowy przenośny skaner został wyposażony w oprogramowanie CaptureOnTouch, które oferuje zaawansowane przetwarzanie obrazu i skanowanie do wielu formatów jak np. PDF, PDF/A, TIFF, JPEG i PowerPoint. PageManager (Mac) i PaperPort (PC) razem z oprogramowaniem BizCard, pomagają efektywnie zarządzać plikami w postaci cyfrowej.

Dzięki narzędziom Software Developers Kits1. dostępnym dla oprogramowania P-215 CaptureOnTouch i CaptureOnTouch Lite działy Corporate IT oraz niezależni dostawcy oprogramowania mogą rozwijać opcje łączności i uwzględniać preferencje dot. system obiegu dokumentów.

ImageFormula P-21. będzie dostępny na rynku europejskim od stycznia 2012 r.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)