BlackBerry Bold już w sprzedaży

BlackBerry Bold już w sprzedaży

BlackBerry Bold już w sprzedaży
04.11.2008 20:00, aktualizacja: 05.11.2008 10:12

Po długim wyczekiwaniu nowy model smartfona BlackBerry, noszący nazwę Bold, ma swoją premierę. Można go nabyć w sieci sklepów AT&T lub przez Internet, niestety na razie tylko w USA.

Zanim nowy smartfon doczekał się swojej premiery na krajowych i zagranicznych rynkach była ogólnie dostępna podróbka. Dopiero teraz można otrzymać oryginalną wersję. BlackBerry Bold jest dostępny w AT&T i sklepach internetowych całej Ameryki.

BlackBerry Bold jest wyposażony w liczne przydatne funkcje, w tym obsługę sieci 3G, moduły łączności Wi-Fi i Bluetooth, aGPS, a do tego aparat cyfrowy o rozdzielczości 2 megapikseli z 3-krotnym zoomem, odtwarzacz multimedialny oraz obsługę radia XM i Napster Mobile.

Obraz

Urządzenie dysponuje chipsetem Marvell PXA, opartym na procesorze Intel XScale 624 MHz. Pojmeność wbudowanej pamięci wynosi 1 GB, aczkolwiek dzięki kartom MicroSD istnieje możliwość rozszerzenia jej do 16 GB.

BlackBerry Bold jest pierwszą poważną konkurencją dla iPhone'a firmy Apple. Choć cena nowego produktu nie jest już tak atrakcyjna. Z dwuletnią umową smartfon kosztuje prawie 300 dolarów. Mimo to chętnych nie brakuje.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)