Bezprzewodowy gryzoń dla notebooków od Logitecha

Bezprzewodowy gryzoń dla notebooków od Logitecha

15.08.2007 11:00, aktual.: 16.08.2007 10:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Logitech wprowadza na rynek kolejną myszkę komputerową. Mowa tu o laserowym modelu V470, który przeznaczony jest do bezprzewodowej współpracy z komputerami przenośnymi wyposażonymi w moduł Bluetooth.

Logitech V470 Cordless Laser Mouse for Notebooks to nowa mysz komputerowa, która - jak można się domyślić z nazwy - przeznaczona jest głównie do współpracy z komputerami przenośnymi. Urządzenie wyposażono w technologię Bluetooth 1.2, umożliwiającą komunikację z dysponującymi wbudowanym modułem Bluetooth MacBookami oraz notebookami pracującymi pod kontrolą systemów Microsoftu.

Nowość zbudowana została w oparciu o laserowy sensor. Oferuje technologię śledzenia laserowego i Side-to-Side Scrolling Plus Zoom, który zapewnia bardzo szybkie przybliżanie/oddalanie oraz przewijanie w pionie i poziomie. Zastosowane baterie mają pozwalać na maksymalnie cztery miesiące pracy ( o ich stanie naładowania informuje specjalny wskaźnik ). Warto też dodać, że użytkownik ma możliwość wyboru pomiędzy niebieskim i białym kolorem obudowy.

Logitech V470 trafi na półki europejskich i amerykańskich sklepów na początku września w cenie 50 USD ( dotyczy USA ). Więcej informacji na jego temat można znaleźć na stronie producenta. - http://www.logitech.com/index.cfm/172/3686&&cl=us,en

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)