Bezprzewodowe przesyłanie dźwięku Hi‑Fi: NuForce Air DAC

Bezprzewodowe przesyłanie dźwięku Hi-Fi: NuForce Air DAC
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

22.08.2012 14:45, aktual.: 22.08.2012 15:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na polskim rynku dostępna stała się technologia bezprzewodowa NuForce Air DAC, która pozwala na strumieniowanie muzyki z portu USB komputera i urządzeń mobilnych Apple aż do czterech różnych odbiorników audio.

System Air DAC to kombinacja bezprzewodowego nadajnika (iTX lub uTX) i odbiornika radiowego (Air DAC), działającego w paśmie radiowym 2.4Ghz. Odbiornik Air DAC wyposażono w konwerter cyfrowo-analogowy i proste, jednoprzyciskowe sterowanie SKAA.

W odróżnieniu od podobnych urządzeń, Air DAC i nadajniki TX nie doświadczają typowych strat jakości sygnału i podatności na interferencję telefonów komórkowych i innych urządzeń bezprzewodowych. Zamiast tego oferują dźwięk jakości CD, znikome opóźnienia, zasięg 1. – 30 m i transmisję z poszerzaniem widma, w której bieżąca częstotliwość nadawania jest automatycznie ustalana adekwatnie do warunków panujących w sieci.
Nadajniki i odbiorniki systemu NuForce Air DAC można połączyć w bezprzewodową sieć audio. Każdy nadajnik może wysyłać sygnały do czterech odbiorników, a każdy odbiornik może odbierać do czterech sygnałów.

Ceny:

System uWireless (USB do PC, MAC) 649 zł
System iWireless (Apple iPhone/iPod/iPad) 749 zł
Nadajnik uTX (USB) 249 zł
Nadajnik iTX (Apple)
299 zł
Stacja bazowa - DAC 54. zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)