Bezprzewodowe przesyłanie dźwięku Hi-Fi: NuForce Air DAC

Bezprzewodowe przesyłanie dźwięku Hi-Fi: NuForce Air DAC

Bezprzewodowe przesyłanie dźwięku Hi-Fi: NuForce Air DAC
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
22.08.2012 14:45, aktualizacja: 22.08.2012 15:43

Na polskim rynku dostępna stała się technologia bezprzewodowa NuForce Air DAC, która pozwala na strumieniowanie muzyki z portu USB komputera i urządzeń mobilnych Apple aż do czterech różnych odbiorników audio.

System Air DAC to kombinacja bezprzewodowego nadajnika (iTX lub uTX) i odbiornika radiowego (Air DAC), działającego w paśmie radiowym 2.4Ghz. Odbiornik Air DAC wyposażono w konwerter cyfrowo-analogowy i proste, jednoprzyciskowe sterowanie SKAA.

W odróżnieniu od podobnych urządzeń, Air DAC i nadajniki TX nie doświadczają typowych strat jakości sygnału i podatności na interferencję telefonów komórkowych i innych urządzeń bezprzewodowych. Zamiast tego oferują dźwięk jakości CD, znikome opóźnienia, zasięg 1. – 30 m i transmisję z poszerzaniem widma, w której bieżąca częstotliwość nadawania jest automatycznie ustalana adekwatnie do warunków panujących w sieci.
Nadajniki i odbiorniki systemu NuForce Air DAC można połączyć w bezprzewodową sieć audio. Każdy nadajnik może wysyłać sygnały do czterech odbiorników, a każdy odbiornik może odbierać do czterech sygnałów.

Ceny:

System uWireless (USB do PC, MAC) 649 zł
System iWireless (Apple iPhone/iPod/iPad) 749 zł
Nadajnik uTX (USB) 249 zł
Nadajnik iTX (Apple)
299 zł
Stacja bazowa - DAC 54. zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)