Bezprzewodowe głośniki Philips Fidelio AW9000

Bezprzewodowe głośniki Philips Fidelio AW9000
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

05.12.2012 11:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do sprzedaży w Polsce trafiają wyróżnione nagrodą EISA bezprzewodowe głośniki Philips Fidelio AW9000. Głośniki są kompatybilne z urządzeniami Apple i Android. Dodatkowo, urządzenie umożliwia dostęp do ponad 30 tysiąca stacji radiowych z całego świata i muzycznych serwisów internetowych.

Philips Fidelio AW9000 – przesyłanie strumieniowe

Głośniki Philips Fidelio AW900. to konstrukcja, w której producent zrezygnował z popularnego formatu łączenia urządzeń poprzez Bluetooth i AirPlay (w przypadku Apple)
na rzecz standardu DLNA i wykorzystaniu do połączenia sieci Wi-Fi. Oznacza to, że zarówno głośniki Philipsa, jak i urządzenie z którego odtwarzany jest dźwięk muszą być podłączone do tej samej sieci Wi-Fi lub sieci lokalnej (możliwość podłączenia głośników kablem RJ-45). Do obsługi urządzenia służy bezpłatna aplikacja instalowana na smartfonie lub tablecie – AirStudio. Umożliwia ona konfigurowanie połączeń, sterowanie pracą głośników oraz umożliwia dostęp do internetowych stacji radiowych. Umożliwia ona także importowanie biblioteki z serwisu iTunes.

Fidelio AW900. umożliwiają także klasyczne podłączenie urządzeń za pomocą kabli. Dostępne są złącza MiniJack, koncentryczne, Chinch, zwykłe kablowe złącza głośników i wejście optyczne.

Dźwięk
Każdy głośnik jest wyposażony w trzy profesjonalne przetworniki, w tym dwa niskotonowe (odpowiedzialne za średnie i niskie częstotliwości) z lewej i prawej strony oraz centralny wysokotonowy. Całość powinna zapewnić odpowiednią głębię i dynamikę dźwięku. Drewniana obudowa głośników Fidelio AW900. wzmacnia głębię oraz zwiększa moc basów. Częstotliwość próbkowania głośników wynosi od 8 do 48 KHz. Odtwarzane formaty dźwięku to MP3, WMA (bez DRM), AAC (m4A), eAAC+ i FLAC.

Cena: 2499 PLN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)