Bezpłatny 3-miesięczny dostęp do oferty FilmBox w Huawei Filmy

Bezpłatny 3‑miesięczny dostęp do oferty FilmBox w Huawei Filmy

Bezpłatny 3-miesięczny dostęp do oferty FilmBox w Huawei Filmy
Źródło zdjęć: © materiały partnera
19.08.2020 14:35, aktualizacja: 19.08.2020 16:50

Użytkownicy smartfonów Huawei, którzy chcą wypróbować na swoim smartfonie lub tablecie usługę Huawei Filmy (dawniej Huawei Video), mogą skorzystać teraz z 3 miesięcy bezpłatnego dostępu do oferty FilmBox. Oferta potrwa do 15 września.

Huawei Filmy to usługa dostępna dla użytkowników smartfonów i tabletów Huawei, która pozwala na korzystanie z bezpłatnych i płatnych treści wideo, konkretnie z filmów oraz programów informacyjnych, naukowych i rozrywkowych. Z treści zamieszczonych w Huawei Filmy można korzystać w elastyczny sposób – poprzez subskrypcję lub jednorazowe wypożyczenie. Szerzej o tym, jak to działa, pisaliśmy tutaj.

W bibliotece Huawei Filmy można znaleźć treści dostarczane przez międzynarodowych i europejskich dostawców rozrywki – wszystko dostępne w jednym miejscu i zarządzane z poziomu jednej aplikacji. Wśród najpopularniejszych serwisów z filmami znajduje się FilmBox ze swoją cyfrową biblioteką przebojów filmowych, w tym Magic Mike, Klub Dyskusyjny, Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu, Szef, Rodzina do wynajęcia oraz seriali – Monster, Cassandre, Callboys czy Missions.

Aby skorzystać z darmowego dostępu do oferty FilmBox w Huawei Filmy, wystarczy zalogować się już zarejestrować za pomocą ID Huawei – po wejściu w „Ustawienia” urządzenia, a następnie zaktualizować aplikację Huawei Filmy do najnowszej wersji.

Obraz
© WP

Oferta dostępna jest dla najnowszych smartfonów z serii P40 (P40, P40 Pro, P40 lite, P40 lite E), Mate Xs, Mate 30 Pro, P30 Pro, P30, P30 lite, Mate 20 X 5G, Mate 20 Pro, Mate 20, Mate 20 lite, nova 5T, P smart 2020, P smart Pro, P smart 2019, P smart Z, P smart S, Y7 2019, Y6s, Y6 2019, Y5 2019, Y6p, Y5p oraz tablety MatePad Pro, MatePad 10.4.

Aby skorzystać z oferty wystarczy wejść w Huawei Filmy i kliknąć w baner promocyjny. Szczegóły znajdują się na stronie: https://huaweimobileservices.com/pl/huawei-video-summer-campaign-tc-pl/?shared=true

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)