Trwa ładowanie...

Beyond Meat trafi do polskich sklepów. Roślinne burgery nie będą najtańsze

Beyond Meat trafi do oferty Kaufland Polska w ramach promowania tzw. tygodnia amerykańskiego. Ceny niestety nie będą zbyt konkurencyjne.

Share
Beyond Meat trafi do polskich sklepów. Roślinne burgery nie będą najtańsze
Źródło: Materiały prasowe
d43j64a

Beyond Meat to zamiennik mięsa składający się z białka grochu. Produkt na rynek trafił już jakiś czas temu, jednak do tej pory korzystają z niego przede wszystkim restauracje, w tym Pizza Hut. Za granicą można roślinne burgery od Beyond Meat kupić w wybranych sklepach.

Już 29 stycznia 2020 roku Beyond Meat ma trafić na półki sklepów Kaufland Polska. Opakowanie zawierające 2 burgery po 113,5 grama ma kosztować 24,99 zł. Sklep na razie nie podał informacji, czy Beyond Meat trafi na stałe do oferty - jak na razie ma być dostępne w ramach tzw. tygodnia amerykańskiego.

Wegańskie kanapki stają się coraz popularniejszą opcją. Beyond Burgera próbowaliśmy w zeszłym roku, a swoje roślinne kanapki wprowadziły do oferty restauracje KFC, Burger King czy McDonald's. W grudniu Pozza Hut wprowadziła do swojej oferty pizzę z roślinnym mięsem od Beyond Meat.

d43j64a

I chociaż Beyond Meat może nie wydawać się niczym wyjątkowym, biorąc pod uwagę wciąż rosnącą ofertę wegańskich zamienników mięsa, to wiele osób zwraca uwagę, że Beyond Meat wygrywa z nimi pod kątem smaku. Dzięki ofercie Kauflandu więcej osób będzie miało szansę się o tym przekonać.

Zobacz też: Kuchnia wegańska. Tymi składnikami przekonasz rodzinę

d43j64a

Podziel się opinią

Share
d43j64a
d43j64a
Więcej tematów