Beko EV 6102 - energooszczędna pralka w przystępnej cenie

Beko EV 6102 - energooszczędna pralka w przystępnej cenie

Beko EV 6102 - energooszczędna pralka w przystępnej cenie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
21.11.2012 15:09

Beko EV 6102 to pralka z segmentu ekonomicznego, charakteryzująca się klasą energetyczną A+, wyposażona w system automatycznej kontroli zużycia wody oraz system wyważania wsadu.

System automatycznej kontroli zużycia wody dobiera jej odpowiednią ilość, w zależności od wagi i rodzaju pranych tkanin. Z kolei elektroniczny system wyważania wsadu ustala ich ilość i odpowiednio rozkłada je wewnątrz bębna. System ten ma maksymalizować prędkość wirowania i zwiększać stabilność urządzenia.

Beko EV 610. umożliwia pranie w jednym z 15 programów, wśród których znaleźć można między innymi program symulujący pranie ręczne, nadający się do prania delikatnych materiałów. Z kolei program Mini 30 umożliwia odświeżenie lekko zabrudzonych ubrań w ciągu zaledwie 30 minut.

Urządzenie umożliwia wypranie 6 kilogramów tkanin, przy czym charakteryzuje się niewielką głębokością wynoszącą tylko 4. centymetrów. W Beko EV 6102 zastosowano technologię AquaFushion, powstrzymującą wypłukiwanie detergentu razem z wylewającą się ze zbiornika wodą. Ma to poprawiać efektywność prania.

Specyfikacja techniczna:
- Wysokość: 85 cm
- Szerokość: 60 cm
- Głębokość: 45 cm
- Klasa energetyczna: A+
- Pojemność: 6 kg
- Liczba programów: 15

Cena –. około 750 złotych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)