ycipk-45ykdt

Będzie kolejny "Matrix". Niestety bez Keanu Reevesa

Brytyjski Independent poinformował, że wytwórnia Warner Bros chce zrobić kolejnego "Matrixa". Za kamerą miałyby stanąć siostry Wachowskie, ale po jej drugie stronie zabraknie Keanu Reevesa. Jego rolę miałby przejąć Michael B. Jordan znany z roli Killmongera w filmie "Czarna Pantera".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Keanu Reevesa miałby zastąpić aktor znany z filmów Marvela
Keanu Reevesa miałby zastąpić aktor znany z filmów Marvela (Warner Bros)
ycipk-45ykdt

Informacja o nowym filmie ze świata Matriksa wypłynęła przypadkowo. Reżyser filmu "John Wick 3" powiedział w wywiadzie, że siostry Wachowskie przygotowują się do nakręcenia nowego filmu. Scenariusz do "Matrix 4" miałby napisać Zak Penn, który ma na swoim koncie scenariusze do "Avengersów", "Nisamowitego Hulka" czy "Ready Player One".

Nowy Matrix bez Keanu Reevesa

Według plotek w najnowszym matriksie miałoby zabraknąć głównego aktora znanego z oryginalnej trylogii - Keanu Reevesa, który niedawno pojawił się w grze "Cyberpunk 2077" polskiego studia CD Projekt RED. Zastąpić go ma Micheal B. Jordan, czarnoskóry aktor najlepiej znany z ról Adonisa Jordana w dwóch częściach "Creeda", czyli kontynuacji "Rocky'ego" z Sylvestrem Stalone, oraz roli Killmongera z "Czarnej Pantery" ze świata Marvela.

ycipk-45ykdt

Kolejna część Matriksa jest podobno w fazie produkcji od jakiegoś czasu. W studiu Warner Bros ma nosić kryptonim "Project Ice Cream" informuje serwis movieweb.com. Jak na razie żadne informacje na temat nowego Matriksa nie zostały potwierdzone przez studio.

Źródło: Independent, movieweb.com

Zobacz najnowszy trailer "Cyberpunk 2077" z Keanu Reevesem

ycipk-45ykdt
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-45ykdt

ycipk-45ykdt
ycipk-45ykdt