Awaria: nie działają Facebook i Messenger. Liczba zgłoszeń wciąż rośnie

Awaria: nie działają Facebook i Messenger. Liczba zgłoszeń wciąż rośnie

Awaria: nie działają Facebook i Messenger. Liczba zgłoszeń wciąż rośnie
Źródło zdjęć: © downdetector.pl
11.12.2019 14:09

Wciąż rośnie liczba zgłoszeń użytkowników Facebooka i Messengera, którzy skarżą się na brak możliwości odbierania wiadomości. Problem nie dotyczy jedynie Polski.

Użytkownicy w niemal całej Europie zgłaszają problemy z działaniem Facebooka i Messengera. W serwisie downdetector.pl od kilku godzin pojawiają się komentarze o braku dostępu do czatu:

- Nie można otworzyć listy wiadomości - pisze jeden z użytkowników. W odpowiedzi inny użytkownik napisał, że "czat nie działa i cały czas ładuje". Wielu użytkowników zauważyło nawet problem z ogólnym ładowaniem się strony oraz brak możliwości zalogowania się do serwisu. Problemy zgłaszają głównie użytkownicy dużych miast, a w Polsce najwięcej zgłoszeń przyszło z województwa mazowieckiego.

Jak na razie nie znamy przyczyny awarii, ale skala rośnie z każdą godziną. U niektórych osób prawidłowo działają aplikacje mobilne. Mamy nadzieję, że poprawne działanie usług zostanie szybko przywrócone, ponieważ niestety dłuższe awarie na Facebooku, Messengerze czy Instagramie zdarzają się coraz częściej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)