Awaria: nie działają Facebook i Messenger. Liczba zgłoszeń wciąż rośnie

Awaria: nie działają Facebook i Messenger. Liczba zgłoszeń wciąż rośnie11.12.2019 14:09
Awaria: nie działają Facebook i Messenger. Liczba zgłoszeń wciąż rośnie
Źródło zdjęć: © downdetector.pl

Wciąż rośnie liczba zgłoszeń użytkowników Facebooka i Messengera, którzy skarżą się na brak możliwości odbierania wiadomości. Problem nie dotyczy jedynie Polski.

Użytkownicy w niemal całej Europie zgłaszają problemy z działaniem Facebooka i Messengera. W serwisie downdetector.pl od kilku godzin pojawiają się komentarze o braku dostępu do czatu:

- Nie można otworzyć listy wiadomości - pisze jeden z użytkowników. W odpowiedzi inny użytkownik napisał, że "czat nie działa i cały czas ładuje". Wielu użytkowników zauważyło nawet problem z ogólnym ładowaniem się strony oraz brak możliwości zalogowania się do serwisu. Problemy zgłaszają głównie użytkownicy dużych miast, a w Polsce najwięcej zgłoszeń przyszło z województwa mazowieckiego.

Jak na razie nie znamy przyczyny awarii, ale skala rośnie z każdą godziną. U niektórych osób prawidłowo działają aplikacje mobilne. Mamy nadzieję, że poprawne działanie usług zostanie szybko przywrócone, ponieważ niestety dłuższe awarie na Facebooku, Messengerze czy Instagramie zdarzają się coraz częściej.

Zobacz też: Sieć 5G od Huawei. "Nie pokazujmy palcem jednego dostawcy"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)