Avatar 2 - kiedy premiera? Disney przesuwa datę i zapowiada 16 nowych filmów

Avatar 2 - kiedy premiera? Disney przesuwa datę i zapowiada 16 nowych filmów

Avatar 2 - kiedy premiera? Disney przesuwa datę i zapowiada 16 nowych filmów
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
09.05.2019 14:51

Disney Studios zapowiedziało właśnie daty 16 nowych filmów, w tym wielu ze znanych uniwersów. Doczekamy się m.in. trzech kolejnych części hitu - Avatar. Avatar 2 mieliśmy zobaczyć w kinach w grudniu 2020, jednak premiera została przesunięta.

Avatar 2 - kiedy premiera?

Po sukcesie Avengers: Endgame Disney nie zamierza spocząć na laurach. W sieci pojawiła się informacja o planach Disney Studios na najbliższe 8 lat. Potwierdzono, że pojawią się aż trzy nowe filmy z uniwersum Avatara, ale Avatar 2, który miał trafić do kin w grudniu 2020, będziemy mogli obejrzeć rok później. Światowa premiera Avatar 2 przewidziana jest na 17 grudnia 2021 roku. Pomiędzy kolejnymi częściami Disney planuje dwuletnie przerwy, chociaż pierwotnie filmy miały być wydawane co roku.

Disney Studio - plany na najbliższe lata?

Poza nowymi częściami filmu Avatar, Disney zapowiedział również premiery nowego filmu o X-menach. Nowi Mutanci mają pojawić się w kinach 3 kwietnia 2020, chociaż pierwszą datę premiery wyznaczono jeszcze na drugą połowę tego roku. Nie zabraknie również filmów z uniwersum Gwiezdnych Wojen, które zobaczymy w grudniu 2022 oraz w kolejnych latach - 2024 i 2026.

Na liście opublikowanej przez Disney Studio znalazły się również inne tytuły, w tym West Side Story Spielberga (19 grudnia 2020) czy Cruella - historię Cruelli DeMon również będzie można zobaczyć w grudniu 2020. Jednocześnie wiele tytułów, które miały pojawić się jeszcze w tym roku zostało opóźniona i przesunięta na przyszły rok.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)