ASUS opóźnia premierę U2E

ASUS opóźnia premierę U2E
22.02.2008 17:30
ASUS opóźnia premierę U2E
Źródło zdjęć: © Asus

Przedstawiciele firmy ASUS poinformowali o przesunięciu terminu premiery komputera U2E - czyli zapowiedzianego na początku stycznia niewielkiego notebooka ( ważącego ok. 1 kg ). Urządzenie miało pojawić się na rynku w najbliższych dniach - producent zdecydował się jednak na przesunięcie momentu rozpoczęcia sprzedaży.

U2. to typowy komputer "ultra przenośny" - waży zaledwie ok. 1 kg, wyposażono go w 11-calowy, podświetlany LED-ami ekran, procesot Core Duo ULV oraz 32-gigabajtowy dysk SSD. Urządzenia ma się wyróżniać interesującym wzornictwem ( obudowa pokryta jest skórką ) oraz długim czasem pracy na bateriach - dzięki oszczędnemu procesorowi i dyskowi flash ( aczkolwiek producent nie podał na razie, ile dokładnie U2E może pracować bez doładowywania ).

288769018335344787
Źródło zdjęć: © Dwie wersje kolorystyczne U2E (fot. Asus)

ASUS zapewnia, że przyczyną przełożenia premiery nie są żadne problemy techniczne - firma tłumaczy, że zamierza wkrótce zaprezentować całą serię nowych produktów i wydarzenie to ma być idealną okazją do ogłoszenia rozpoczęcia sprzedaży U2E. Niewykluczone, że premiera odbędzie się już pod koniec przyszłego tygodnia, aczkolwiek dokładnego terminu nie podano.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)