Apple Watch poparzył starszego mężczyznę

Strona głównaApple Watch poparzył starszego mężczyznę
27.11.2015 06:22
Apple Watch poparzył starszego mężczyznę
Źródło zdjęć: © chip.pl

Gdy długo korzystamy ze smartfonów lub pracujemy na aplikacjach mocno obciążających podzespoły, temperatura urządzenia niebezpiecznie wzrasta. Jak się okazuje, inteligentne zegarki również mogą się przegrzewać i doprowadzić do uszkodzeń skóry użytkownika. Jest to o tyle groźne, że zegarki ściśle przylegają do naszego ciała.

Wiele zegarków (nie tylko tych inteligentnych) może wywoływać u swoich użytkowników reakcje alergiczne. Co innego jednak drobne uczulenie skóry, a co innego głębokie poparzenie. Duńczyk, którego widzicie na fotografii, nosił Apple Watch na lewym nadgarstku. Pewnego dnia poczuł nagle w tym miejscu piekący ból i zapach palonego ciała. Gdy spojrzał na zegarek zobaczył, że jego pasek zaczyna się topić. Próbując oderwać go od skóry, mężczyzna poparzył także sobie palce. Jak można zauważyć na zdjęciu rana rzeczywiście jest głęboka.

288757538021980307
Źródło zdjęć: © (fot. via chip.pl)

Pan Mouritzen jest wielkim fanem Apple'a, ale jego entuzjazm do marki nieco zgasł, gdy opisał sytuację producentowi, a ten stwierdził, że poparzenie musiał wywołać czynnik zewnętrzny gdyż pasek zegarka pozbawiony jest jakichkolwiek elektronicznych elementów. Takie podejście do klienta zadziwia tym bardziej, że już w przeszłości użytkownicy Apple Watchy udostępniali w sieci zdjęcia swoich poparzonych nadgarstków.

288757538022111379
Źródło zdjęć: © (fot. chip.pl)

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Apple Watch poparzył starszego mężczyznę

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (39)