Trwa ładowanie...
d16tv8g

Apple. Ujawniono wygląd potrójnej kamery w nowym iPadzie Pro

Apple zaskoczyło. Serwis Sonny Dickinson ujawnił prawdopodobny wygląd nowego iPada Pro i jego potrójnej kamery w aparacie. Jak twierdzą, otrzymali zdjęcia od osoby, która już wcześniej przedstawiła im potwierdzone później dane o hardwarze iPadów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Apple. Tak może wyglądać nowy iPad
Apple. Tak może wyglądać nowy iPad (Sonny Dickinson)
d16tv8g

Wygląda na to, że plotki o potrójnym aparacie iPada PRo zostały właśnie potwierdzone. Nowy tablet Apple'a może mieć identyczną kamerę, co w przypadku iPhone Pro. Wedle informacji podawanych przez Sonny Dickinson, to na co patrzymy, jest ostateczną makietą urządzenia.

Ten sam serwis ujawnił jako pierwszy rendery przedstawiające wygląd iPhone 11. Można więc zaufać, że i tym razem otrzymali sprawdzony przeciek. Więcej szczegółów o nowym iPadzie mamy dowiedzieć się w październiku tego roku. Być może wówczas wygląd tabletu zostanie potwierdzony.

Zobacz też: iPhone 11 Pro, czyli PROblemy z pamięcią. Apple'u, chyba raczysz żartować

d16tv8g

Jeśli chodzi o hardware nowego iPada Pro, możemy spodziewać się bardzo podobnej specyfikacji do tego, co posiada iPhone 11 Pro. Oczekuje się, że będzie równie przydatny dla twórców, co najlepszy smartfon Apple'a. Użytkownicy będą modli nagrywać i edytować wideo w jakości 4K, bez potrzeby korzystania z komputera Mac.

Zobacz też: "iPhone sprzed 2137 lat". Niesamowite znalezisko archeologiczne w Rosji

Źródło: Sonny Dickinson

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d16tv8g

Podziel się opinią

Share

d16tv8g

d16tv8g
Więcej tematów