Apple ma wielkie plany na 2014 rok

Apple ma wielkie plany na 2014 rok
Źródło zdjęć: © chip.pl

24.12.2013 11:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W notce wysłanej do swoich pracowników, Tim Cook podsumował mijający rok i lakonicznie zapowiedział plany na nadchodzące 12 miesięcy.

Serwis 9to5mac dotarł do e-maila, jakiego Tim Cook, szef firmy Apple, wysłał do wszystkich swoich podwładnych. W notatce zawarł między innymi swoje refleksje dotyczące kończącego się, 201. roku. Wspomniał między innymi o tym, że Mac Pro produkowany jest w Stanach Zjednoczonych, a iOS 7 nazwał "nadzwyczaj ambitnym projektem".

Istotne jest także to, co Cook myśli o nadchodzącym roku, a według tej notatki ma wielkie plany. Jak sam stwierdził w rzeczonym e-mailu, Apple ma "wielkie plany, które myślimy, że klienci pokochają".

I teraz można by uruchomić całą machinę spekulacji, w odpowiedzi na pytanie: co autor miał na myśli? W internecie bowiem od jakiegoś czasu szerzą się pogłoski, że Apple zbuduje inteligentny zegarek (iWatch - te akurat są najbardziej wiarygodne), że wejdzie w rynek telewizorów, że skonstruuje jeszcze większe iPada. Pogłosek tych właściwie nie ma końca.

Wiadomo także, że rada nadzorcza firmy z Cupertino naciska Tima Cooka, by mocniej stawiał na innowacje i wprowadzał nowe produkty, których od czasu śmierci Steve'a Jobsa właściwie nie było (pomijając iPada mini, który de facto zupełnie nowym produktem nie jest).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)