Aparat z kontrolą prędkości przybliżania: Samsung WB1100F w Polsce

Aparat z kontrolą prędkości przybliżania: Samsung WB1100F w Polsce

Aparat z kontrolą prędkości przybliżania: Samsung WB1100F w Polsce
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
12.02.2014 13:29

Aparat Samsung WB1100F z serii modeli WB z ultrazoomem wchodzi do sprzedaży w Polsce. Szerokokątny obiektyw 25 mm i 35-krotny zoom optyczny czynią z tego modelu uniwersalny aparat, który sprawdzi się zarówno podczas fotografowania krajobrazów, jak i sytuacji wymagających znacznego przybliżenia do fotografowanego obiektu.

Na potrzeby obiektywu o tak dużym zakresie ogniskowych Samsung opracował specjalny przełącznik kontroli prędkości, umożliwiający łatwą i szybką obsługę funkcji zoom. Przycisk obsługuje także tryb panoramy.

Funkcjonalność aparatu WB1100. dodatkowo zwiększają zaawansowane moduły łączności NFC i Wi-Fi. Funkcja Tag & Go umożliwia skomunikowanie aparatu ze smartfonem przez zetknięcie obu urządzeń. Bez potrzeby ręcznej zmiany ustawień użytkownik zyskuje dostęp do szeregu funkcji ułatwiających błyskawiczne udostępnianie zdjęć.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Samsung WB1100. współpracuje ze smartfonami przy wykorzystaniu takich funkcji jak np. Photo Beam, która automatycznie przesyła przeglądane zdjęcia z ekranu aparatu do uprzednio zsynchronizowanego smartfona. Z kolei AutoShare automatycznie archiwizuje wszystkie fotografie w pamięci, wyręczając użytkownika w tworzeniu kopii zapasowych. Dzięki funkcji MobileLink można precyzyjnie wybrać i uporządkować zdjęcia przed ich wysłaniem, a Remote View Finder (zdalny wizjer) pozwala sterować aparatem WB1100F z poziomu smartfona.

WB1100. będzie dostępny w kolorach czarnym i czerwonym. Sugerowana cena detaliczna: 899 zł.

Źródło: Informacja prasowa

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)