Aparat Samsung WB850F z dużym zoomem i Wi-Fi

Aparat Samsung WB850F z dużym zoomem i Wi‑Fi

Aparat Samsung WB850F z dużym zoomem i Wi-Fi
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
13.06.2012 15:40, aktualizacja: 10.12.2012 16:20

Główne cechy nowego modelu to duży zoom optyczny, szerokokątny obiektyw, nagrywanie filmów w jakości FullHD i niewielkie rozmiary.

Wbudowany w Samsung WB850. moduł Wi-Fi pozwala połączyć aparat z internetem i udostępnić swoje zdjęcia i filmy za pośrednictwem ulubionego portalu społecznościowego (Facebook, YouTube, Picasa, Photobucket). Można je także przesyłać mailem bezpośrednio z aparatu. Model WB850F posiada funkcję Auto Backup, która przesyła wszystkie wykonane zdjęcia czy nagrane filmy bezpośrednio z aparatu do komputera lub do chmury. Aparat posiada również opcję AllShare, czyli funkcjonalność dostępną we wszystkich urządzeniach Samsung. Dzięki niej produkty łączą się bezprzewodowo, a na ekranie telewizora Samsung Smart TV lub na przykład na tablecie wyświetlają się zdjęcia i filmy bezpośrednio z aparatu.

Samsung SMART FOTO WB850. charakteryzuje długość ogniskowej 21x w obiektywie szerokokątnym 23 mm. Aparat posiada matrycę BSI CMOS 16,2 Mpx i jasny wyświetlacz AMOLED VGA o przekątnej 3 cali. A gdy obraz statyczny to za mało, możemy nakręcić film w jakości FullHD z rozdzielczością 1920 x 1080p w tempie 30 klatek na sekundę. Podczas nagrywania wideo w każdej chwili możemy zatrzymać wybraną sekwencję na zdjęciu dzięki funkcji podwójnej rejestracji, a każdy zarejestrowany materiał oznaczyć na mapie dzięki modułowi GPS. Zastosowany w modelu WB850F GPS oraz funkcja Live Landmark, pozwala ściągnąć mapy i wyszukać informacje o okolicy. Wystarczy tylko nacisnąć przycisk, a cyfrowy kompas poinformuje o lokalizacji i obliczy, jak daleko znajdujemy się od wybranego punktu docelowego. Za pomocą funkcji MapView można pobrać odpowiednie mapy - aparat staje się wtedy przydatny przy poznawaniu nowego miasta.

Cena: 159. zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)