"Android jest bardziej intuicyjny od iPhone'a"

"Android jest bardziej intuicyjny od iPhone'a"25.11.2013 13:00
"Android jest bardziej intuicyjny od iPhone'a"
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Eric Schmidt nie lubi tak często występować przed kamerami, jak Steve Ballmer czy Tim Cook. Jednak jak już to zrobi, zawsze ma coś do powiedzenia na temat produktów jego firmy i tych konkurencji.

Prezes wykonawczy Google’a nie boi się krytykować rozwiązań konkurencji. W 201. roku krytykował Microsoft za brak innowacji oraz oskarżył go o zastraszanie swoich partnerów pozwami patentowymi. W ubiegłym miesiącu stwierdził, że Android jest "systemem lepiej zabezpieczonym od tego w iPhone'ie".

Teraz zdecydował się nawracać posiadaczy iPhone’ów, tłumacząc jak łatwo się przesiąść na urządzenie z Androidem. Twierdzi, że zrobiło to już wielu jego znajomych. – _ Tak jak ludzie, którzy przesiedli się z komputerów PC na Maki i nie chcieli już wracać, przesiądziesz się na Androida z iPhone’a i również nie będziesz chciał wracać, bo wszystko będziesz miał w chmurze i urzeknie cię wolność wyboru _ – twierdzi. – _ Telefony z wysokiej półki od Samsunga (Galaxy S4), Motoroli (Verizon Droid Ultra) i Nexus 5 mają lepsze wyświetlacze, są szybsze i mają bardziej intuicyjny interfejs od iPhone’a _ –. dodaje, sugerując, że smartfon z Androidem to najlepszy gwiazdkowy prezent dla posiadacza iPhone’a. Dodał też, że lepiej używać Chrome’a niż Safari, bo jest "bezpieczniejszy i lepszy".

Zgadzacie się z tą opinią? My mamy pewne wątpliwości...

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)