Analitycy: 3 razy Apple i raz Microsoft

Analitycy: 3 razy Apple i raz Microsoft

Analitycy: 3 razy Apple i raz Microsoft
12.02.2009 16:24, aktualizacja: 12.02.2009 16:47

daniem analityków i dziennikarzy firma Apple przygotowuje w
tym roku premiery aż 3 nowych telefonów. Możemy ich spodziewać się
najwcześniej latem. To nie koniec plotek

Zdaniem analityków i dziennikarzy firma Apple przygotowuje w tym roku premiery aż 3 nowych telefonów. Możemy ich spodziewać się najwcześniej latem. To nie koniec plotek. Podobno w tym roku także Microsoft wejdzie na rynek smartphone’ów ze swoim długo oczekiwanym produktem.

Firma Canaccord Adams zajmująca się analizą rynku telefonów komórkowych, twierdzi w najnowszym raporcie, że Apple przygotowuje 3 nowe iPhone’y. Pierwszy z nich to nowa wersja iPhone’a 3G o pojemności 32GB. Drugim z telefonów ma być nano, aparat, o którego istnieniu niedawno zaprzeczył Tim Cook, p.o. szefa Apple. Ostatni z projektów według Canaccord Adams to iPhone 2,5G przeznaczony na chiński rynek.

To nie koniec nowości. Według Broadpoint.AmTech, Microsoft w drugiej połowie tego roku ma zamiar zaprezentować własny telefon komórkowy. Nie wiadomo jednak czy ma to być zapowiadany od dawna Zune, czy też firma z Redmond szykuje coś zupełnie nowego. Podobno premiera nowego telefonu ma odbyć się na targach Mobile World Congress w Barcelonie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)