AMD rozdaje Xbox Game Passy dla PC. Wystarczy kupić procesor lub kartę graficzną

AMD rozdaje Xbox Game Passy dla PC. Wystarczy kupić procesor lub kartę graficzną

AMD rozdaje Xbox Game Passy dla PC. Wystarczy kupić procesor lub kartę graficzną
Źródło zdjęć: © AMD
Arkadiusz Stando
04.07.2019 19:08

Firma AMD uruchomiła właśnie nową promocję. W ramach oferty, przy zakupie wybranych procesorów i kart graficznych firmy AMD można uzyskać bezpłatny, 3-miesięczny dostęp do Xbox Game Pass dla PC.

AMD prezentuje nową promocję. Na jej mocy, tuż po zakupie nowego sprzętu, otrzymacie dostęp do obszernej biblioteki gier - Xbox Game Pass. To bardzo ciekawe rozwiązanie, szczególnie dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z gamingiem.

Jest to oferta wyjątkowa z wielu powodów:

  • Promocją objętych jest ponad 20 różnych produktów firmy AMD – w tym niezwykle przystępne procesory z serii Ryzen 5 i karty graficzne Radeon RX 560 i wyższe.
  • Promocją objęte są także wprowadzane do sprzedaży 7 lipca nowej generacji procesory Ryzen serii 3000 oraz karty graficzne Radeon serii RX 5700.
  • Promocja trwa aż do 10 marca 2020 roku, o ile zapasy kodów nie wyczerpią się wcześniej.
  • Xbox Game Pass oferuje dostęp do ponad 100 znakomitych gier PC, w tym nadchodzącego jesienią Gears 5

Co to jest Xbox Game Pass?

Xbox Game Pass to jedna z dwóch płatnych subskrypcji Microsoftu dla użytkowników Xbox ale też PC. Działanie usługi jest bardzo proste. Płacimy co miesiąc ustaloną kwotę, lub wykupujemy kilkumiesięczny pakiet. W zamian za to, Microsoft daje nam dostęp do w miarę stałej biblioteki gier.

Co jakiś czas w Xbox Game Pass pojawiają się nowe tytuły, a niektóre ze starszych też znikają. Można powiedzieć, że to coś w stylu "Netflixa do gier". Druga z usług Microsoftu dla graczy to Xbox Live Gold, pozwalająca także na pobieranie gier, ale też na rozgrywkę online.

Promocja jest już w Polsce aktywna lub wkrótce będzie aktywna w: Morele.net, Komputronik, Proline, Sferis i X-KOM. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie promocji, w opisie usługi Xbox Game Pass dla PC oraz w regulaminie oferty.

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)