Allegro łączy się z Naszą-Klasą

Allegro łączy się z Naszą-Klasą

Allegro łączy się z Naszą-Klasą
Źródło zdjęć: © nasza-klasa
31.10.2008 12:45, aktualizacja: 31.10.2008 13:41

Dzięki współpracy serwisów Allegro
i nasza-klasa.pl, internauci będą mogli prezentować swoje aukcje
na profilach w serwisie nasza-klasa.

Dzięki współpracy serwisów Allegro i nasza-klasa.pl, internauci będą mogli prezentować swoje aukcje na profilach w serwisie nasza-klasa.

Użytkownicy naszej-klasy, dzięki specjalniej ikonie na stronie głównej serwisu, będą w stanie połączyć swój profil z kontem Allegro.pl. Dostępna jest również zakładka Aukcje, dzięki której można szybko przejść do licytowania przedmiotów w serwisie aukcyjnym.

"Współpraca Naszej Klasy i Allegro może być nie tylko atrakcyjna dla naszych użytkowników, ale także świadczyć o nowej kulturze współpracy w branży internetowej" - zauważa Maciej Popowicz, prezes zarządu Nasza Klasa Sp. z o.o.

"Dzięki współpracy z Naszą Klasą nasi użytkownicy mogą zobaczyć kim jest ich kontrahent. Stwarza to większe poczucie bezpieczeństwa. To także możliwość dotarcia do nowych użytkowników - ludzi, którzy do tej pory nie kupowali w Internecie" - mówi Artur Brzęczkowski, dyrektor marketingu Allegro.pl

W przyszłości planuje się dodanie kolejnych opcji łączących obydwa serwisy, takich jak, informacje dla początkujących Allegrowiczów lub Forum. (PAP)

Źródło artykułu:PAP
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)