Allegro: kategoria "Erotyka" i anonimowi kupujący

Allegro: kategoria "Erotyka" i anonimowi kupujący

21.05.2009 22:30, aktual.: 22.05.2009 09:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Platforma handlowa Allegro zdecydowała o utworzeniu nowej kategorii prezentowanej na stronie głównej serwisu. Akcesoria erotyczne dostępne do tej pory w ramach kategorii "Pozostałe" skupione będą teraz w jednym, specjalnie wyodrębnionym miejscu.

*Platforma handlowa Allegro zdecydowała o utworzeniu nowej kategorii prezentowanej na stronie głównej serwisu. Akcesoria erotyczne dostępne do tej pory w ramach kategorii "Pozostałe" skupione będą teraz w jednym, specjalnie wyodrębnionym miejscu. *

Platforma handlowa Allegro jest serwisem, w którym oferta "dla dorosłych" jest największa i najbardziej zróżnicowana w skali polskiego handlu internetowego. Uwzględniając Sklepy Allegro, w jej ofercie znaleźć możemy około 2. tys. przedmiotów tej kategorii. Ostatnie lata przyniosły znaczący rozwój rynku jeśli chodzi o handel tymi akcesoriami.
_ To właśnie jest głównym powodem zmian w tej kategorii _ - mówi Fabian Adaszewski z Grupy Allegro. _ Wraz z nową kategorią na Allegrowiczów czekają również inne zmiany. Zaproponowaliśmy im częściową anonimizację nazw przy zakupie przedmiotów z nowej kategorii. Oznacza to, że po zakupie na stronie nie będzie widoczna nazwa Kupującego. Tym samym zakupy będą odbywały się w sposób bardziej komfortowy i dyskretny. Wprowadzone zmiany to również nawiązanie do standardów prezentacji struktury kategorii obowiązujących w naszych innych serwisach - Ceneo.pl i CoKupić.pl. _

Jak zapowiada Adaszewski nowa struktura kategorii będzie lepiej dopasowana do potrzeb Allegrowiczów. Zostanie podzielona zgodnie z przeprowadzonymi analizami zapytań kierowanych przez użytkowników do wyszukiwarki. Zmianie ulegnie też nazewnictwo oraz podział podkategorii. Kierunki tych zmian serwis konsultował z grupą najaktywniejszych sprzedawców w tej kategorii.

Utworzenie kategorii "Erotyka" to również nowe narzędzia do promowania ofert. W formularzu sprzedaży będzie można skorzystać z opcji "Strona kategorii", dostępne będą również miniaturki przedmiotów. Całkowitą nowością jest pojawienie się wyników wyszukiwania w głównej wyszukiwarce Allegro, z której korzysta blisko 97. użytkowników serwisu.
więcej w serwisie Internet Standard »

Źródło artykułu:internetstandard.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (41)