Aktualizacja Photoshop Express

Aktualizacja Photoshop Express
Źródło zdjęć: © Adobe

14.05.2008 20:20, aktual.: 14.05.2008 20:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sieciowy fotoedytor Adobe został zaktualizowany - nowe wydanie aplikacji udostępniono jednak z opóźnieniem w porównaniu z pierwotnymi zamierzeniami, co wynikało z błędu wykrytego w programie w ubiegłym tygodniu.

Producent wyposażył program w funkcję odtwarzacza pokazów slajdów, za pomocą którego można publikować swoje albumy w takiej właśnie formie w serwisach społecznościowych. Nowością jest także możliwość zapisu wielu wersji pliku dzięki opcji "Zapisz jako" oraz obsługa internetowego serwisu fotograficznego Flickr. Firma Adobe zamierzała początkowo dodać wspomniane opcje do programu już 7 maja, jednak aktualizacja została w ostatniej chwili przełożona z uwagi na wykryty w aplikacji błąd, wymagający przygotowania łatki.

Webowe wydanie sztandarowej aplikacji Adobe do obróbki grafiki rastrowej i fotoretuszu udostępniono w wersji beta w Internecie pod koniec marca br. Program umożliwia przechowywanie do 2 GB plików graficznych, edytowanie ich oraz wymianę ( publikację ) w Internecie. Pewną niedogodnością może być fakt, że aplikacja obsługuje na chwilę obecną wyłącznie pliki w formacie JPEG, nie przekraczające rozmiarem 10 MB. Działa za to pod wszystkimi popularnymi przeglądarkami internetowymi - Internet Explorerem, Firefoksem, Safari, itp. Wymagane jest posiadanie zainstalowanej w systemie wtyczki Flash Player 9. W obecnym stadium jest ona dostępna tylko po angielsku.

Więcej informacji o Photoshop Express - http://www.digit.pl/news/145303.html

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)