Adobe Creative Suite 5 - premiera 12 kwietnia

Adobe Creative Suite 5 - premiera 12 kwietnia

Adobe Creative Suite 5 - premiera 12 kwietnia
Źródło zdjęć: © IDG.pl
24.03.2010 11:30, aktualizacja: 24.03.2010 11:53

12 kwietnia 2010 r. nastąpi oficjalna premiera nowej wersji pakietu aplikacji Adobe do obróbki multimediów. Data wydaje się nieprzypadkowa - Creative Suite 5 zawierać będzie dwunaste z rzędu wydanie edytora graficznego Photoshop.

Producent oficjalnie nie podaje konkretów dotyczących nowości w oprogramowaniu Creative Suite 5. Firma uruchomiła jedynie specjalną witrynę, na której działa licznik odmierzający czas do premiery pakietu.

Obraz
© (fot. IDG.pl)

Creative Suite to wszechstronny zestaw aplikacji do edycji grafiki, wideo, dźwięku oraz tworzenia stron internetowych i aplikacji multimedialnych. W jego skład wchodzą takie programy jak Photoshop, Dreamweaver, Illustrator, InDesign Fireworks, Flash i Soundbooth. Pierwsza z wymienionych aplikacji - znak rozpoznawczy pakietu CS i całego Adobe - obchodziła niedawno 20-lecie istnienia na rynku.

Poprzednia wersja pakietu, CS4. ukazała się we wrześniu 2008 r. i została określona przez producenta mianem największej premiery. Adobe od 20 lat. Ciekawe, jakim hasłem promowane będzie Creative Suite 5?

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)