9 września - oficjalnie potwierdzony termin konferencji Apple

9 września - oficjalnie potwierdzony termin konferencji Apple

31.08.2009 22:00, aktual.: 01.09.2009 11:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Apple oficjalnie potwierdziła, że zapowiadana od jakiegoś czasu przez różne źródła konferencja odbędzie się 9 września.

Apple potwierdziło, że konferencja odbędzie się 9 września o godzinie 1. czasu lokalnego (polski czas to godzina 19) w centrum Yerba Buena Center for the Arts w San Francisco.
Apple nie podzieliło się oczywiście żadnymi szczegółami. Z pewnością będzie to jednak muzyczne wydarzenie, gdyż na przesłanym e-mailem zaproszeniu widać grafikę prezentującą postać tańczącą z iPodem w ręku, natomiast w jego nagłówku znalazło się hasło przewodnie imprezy - "It's only rock and roll, but we like it".

Oczekuje się, że firma z Cupertino być może przedstawi na konferencji swój pierwszy tablet, odświeżonego iPoda touch, który będzie się mógł pochwalić wbudowanym aparatem cyfrowym (2- lub 3-megapikselowym), nową wersję programu iTunes oraz nowy format zapisu danych - Coctail. Co jednak najważniejsze, niewykluczone, że "keynote" poprowadzi sam Steve Jobs, który od początku tego roku zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)