6 groszy za minutę w T‑Mobile na kartę

6 groszy za minutę w T-Mobile na kartę
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

19.07.2012 12:55, aktual.: 19.07.2012 13:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od 19 lipca br. użytkownicy taryf Nowy Tak Tak oraz Happy mogą aktywować nowy pakiet minut, które będzie można wykorzystać na krajowe połączenia z numerami w sieci T-Mobile oraz stacjonarnymi. Minuty z pakietu będą wykorzystywane przed kwotą w PLN i „T-Mobile jednostkami” zgromadzonymi na koncie.

W nowym pakiecie „15. minut” klienci za 9 złotych otrzymają 150 minut z możliwością wykorzystania ich przez 14 dni. Termin ten można wydłużyć kupując kolejny pakiet, który również powiększy pulę dostępnych minut. Klienci mogą zakupić dowolną liczbę pakietów, przy założeniu, że suma minut nie przekroczy 1650 w jednym czasie. Termin ważności wszystkich minut jest przedłużany zgodnie z terminem obowiązywania pakietu, który jest dla klienta najkorzystniejszy.

Pakiet „15. minut” można aktywować wysyłając bezpłatnie kod ekspresowy 10078#, SMSa o treści TAK na numer 678 lub w Internetowym Systemie Obsługi.

Ilość i termin ważności minut z pakietu „15. minut” klienci mogą bezpłatnie sprawdzić w Internetowym Systemie Obsługi lub wysyłając ekspresowy kod na numer 1033#.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)