22 sierpnia polska premiera iPhone3G

22 sierpnia polska premiera iPhone3G
Źródło zdjęć: © Apple

06.08.2008 09:57, aktual.: 07.08.2008 10:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

22 sierpnia sieć Orange wprowadzi na polski rynek iPhone3G, nowe multimedialne urządzenie firmy Apple.

*22 sierpnia sieci Orange i Era wprowadzą na polski rynek iPhone3G, nowe multimedialne urządzenie firmy Apple. *

Od 8 sierpnia osoby zainteresowane kupnem iPhone'a będą mogły zamówić informacje o ofercie handlowej na stronie www.orange.pl/iphone. Otrzymają je e-mailem w dniu ogłoszenia oferty. Fani iPhone'a znajdą pod tym adresem również dokładną charakterystykę urządzenia, opis funkcji i sposobów ich użycia oraz bogatą galerię zdjęć i multimediów.

Podobny serwis przygotowuje również Era. Od 4 sierpnia zainteresowaniku kupnem iPhone'a 3G w tej sieci mogą rejestrować sie na stronie *www operatora *

iPhone3G, który pojawi się w sieci Orange i Era to nowa, ulepszona i jednocześnie tańsza generacja telefonu zdobywającego ogromną popularność we wszystkich krajach, w których jest dostępny. Łączy w sobie trzy funkcjonalności - telefon, odtwarzacz multimedialny (iPod) i rozbudowaną przeglądarkę internetową, działającą w oparciu o najszybszą transmisję danych UMTS i HSDPA. Oprócz nich oferuje między innymi nawigację GPS, aparat fotograficzny oraz możliwość pobierania różnorodnych aplikacji zwiększających możliwości urządzenia.

Obraz
© iPhone 3G (fot. Apple)

Nowy iPhone3G zapewnia bezpieczny dostęp do zasobów firmowych i umożliwia wygodne korzystanie z funkcji biznesowych. Współpracując z Microsoft Exchange udostępnia technologię push dla poczty e-mail, kalendarza i zarządzania kontaktami. Umożliwia przeglądanie plików PDF, JPEG, Microsoft Word, Excel oraz PowerPoint.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)