117-letnia pasażerka chciała opuścić samolot. Uspokoił ją steward. Zobacz wzruszające wideo

117‑letnia pasażerka chciała opuścić samolot. Uspokoił ją steward. Zobacz wzruszające wideo

117-letnia pasażerka chciała opuścić samolot. Uspokoił ją steward. Zobacz wzruszające wideo
Źródło zdjęć: © Youtube.com
22.11.2019 07:54

Niecodzienne wideo z samolotu linii lotniczych Lion Air podbija sieć. Pasażerka mająca obawy co do lotu, nie zgodziła się na zapięcie pasów bezpieczeństwa i chciała opuścić pokład. Sytuację opanował steward. Kobieta miała... 117 lat.

Pasażerowie samolotu indonezyjskich tanich linii lotniczych Lion Air byli świadkami wzruszającego wydarzenia, którego główną bohaterką była 117-letnia kobieta. Staruszka znalazła się na pokładzie maszyny lecącej z Surabayi do Palangkarayi za namową członków rodziny. Jeden z nich towarzyszył jej podczas tego wyjątkowego lotu.

Ciocia mężczyzny początkowo zgodziła się na przygodę, jednak gdy poczuła, że samolot startuje zaczęła, panikować i zakomunikowała, że chce opuścić pokład. Gdy kobieta odmówiła przypięcia się pasami, na pomoc przybył pracownik Lion Air. Steward stanął na wysokości zadania i uspokoił leciwą pasażerkę.

Na poniższym wideo widać jak mężczyzna karmi staruszkę, a uśmiech przez cały czas nie schodzi mu z twarzy. Trzeba przyznać, że za swoje wyjątkowe zdolności powinien otrzymać nagrodę od indonezyjskich linii lotniczych. Taki apel w komentarzach pod filmem wystosowało wielu użytkowników.

Wzruszające wideo podbija media społecznościowe. Użytkownicy nie szczędzą gratulacji pod adresem stewarda. "Jesteś wspaniały", "Należy Ci się wielka nagroda", "Popłakałam się, to było cudowne" - to tylko niektóre z nich. O wieku kobiety poinformował członek jej rodziny. Komentarze internautów, którzy znają pasażerkę potwierdzają, że staruszka ma 117 lat.

- Kimkolwiek jesteś, jesteś doskonałym stewardem. Bracie, dziękuje - powiedział siostrzeniec staruszki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)